Kas sulle meeldib Twin Spin Deluxe?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Twin Spin Deluxe

NetEnti 6 rullikuga slotikas Twin Spin Deluxe pead võitmiseks moodustama vähemalt 9st ühesugusest sümbolist koosnevaid kogumeid.

Mängu miinimumpanuseks on 10 senti ja maksimumpanus on 100 eurot. Twin Spin Deluxe on mängu Twin Spin edasiarendus ja on originaaliga paljuski sarnane – graafika ja mängu taustaks kõlav muusika loob tunde justkui istuksid kuskil ööklubis. Mängus kasutatavad sümbolid on kergelt läikivad kirsid, kellukesed, BAR-id, punased 7-d ja sinised teemandid. Vähem väärtuslike sümbolitena on kasutusel A, K, Q ja J.

Võidu teenimiseks tuleb moodustada 9st omavahel ühendatud ühesugusest sümbolist koosnevaid kogumeid. Mängukaartide sümbolitega võid võita kuni 100-kordse, kirsside ja kellukestega kuni 250-kordse, punaste 7-te ja BAR-idega 500-kordse ja sinise teemandiga kuni 1000-kordse panuse summa.

Boonusvoorud

Identsed rullikud

Sarnaselt originaalmänguga on ka Twin Spin Deluxe boonusringis kasutusel identsed rullikud. Selles slotikas muutuvad boonusmängus ühesuguseks rullikud 3, 4, 5 ja 6. Nende abil saad moodustada suurema väljamaksega võidukombinatsioone.

Meie otsus

NetEnti slotikas Twin Spin Deluxe on põhikomponendid väga hästi paigas. Disaini ja mängu ülesehituse poolest meenutab see väga suures osas algset Twin Spin slotikat, aga mängu on lisatud mõned põnevad nüansid. Maksimaalselt võid ühe spinniga võita 1000-kordse panuse.

Kui Sulle meeldivad klassikalised ja kõrge kvaliteediga mängud, pead selle slotika kindlasti järele proovima.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.