Kas sulle meeldib Moonshine Riches?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Moonshine Riches

Moonshine Riches on 5 rulliku ja 9 võiduliiniga jazziteemaline NetEnti slotikas. Jazzklubis toimuvas mängus saab teha panuseid 10 sendist 50 euroni.

Esimene asi, mida slotika Moonshine Riches puhul tähele paned, on jazzilik soundtrack. Mängu taustaks on jazzklubi, kus näed inimeste siluette. Mängu iseloomustab raamatulik graafika. Sümbolite hulgas näed nii õllevaate, viskipudeleid kui ka sigariga klubikülastajat. Viimati nimetatu on ka kõrgeima väärtusega sümbol. Kui viis sellist sümbolit välja spinnid, saad auhinnaks 39-kordse panuse.

Boonusvoorud

Mängus on ka wild sümbol, mis esineb 3 keskmisel rullikul (rullikutel 2, 3 ja 4) – see toimib nagu wild sümbolid ikka – asendab kõiki sümboleid peale boonussümboli. Selle sümboliga võid samuti teenida kuni 39-kordse panuse suuruse võidu. Boonusvoore on Moonshine Riches slotikas 3.

Kui spinnid Moonshine’i boonussümboli rullikute 1 ja 5 erinevatele ridadele, muutuvad ühes reas kõik sümbolid ühesuguseks, juhuslikuks sümboliks ja teenid uusi võite.

Teine boonusvoor on „mänguvälja hõivamise“ voor, mis käivitub siis, kui spinnid samale reale rullikutel 1 ja 5 Moonshine’i boonussümbolid. Selles voorus teenid 5 boonusspinni, mis mängitakse läbi 5 rulliku ja 1 reaga mänguväljal. Iga wild, mille selles voorus välja spinnid, jääb kohale ja annab Sulle uue tasuta spinni. Vooru alguses on Su võidukordisti 1x ja iga tasuta spinniga tõuseb kordisti ühe võrra.

Kurikaela pearaha boonusvoor käivitub siis, kui Sa „mänguvälja hõivamise“ vooru käigus võitu ei saa. Selles valikumängus pead valima hoonetest enda lemmiku ja võid võita kuni 75-kordse panuse summa.

Meie otsus

Üldkokkuvõttes on see jälle üks väga korralik NetEnti slotikas, mis on üsna lihtne ja samas väga lõbus.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.