Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Blackjack

Blackjack on kahtlemata üks läbi aegade populaarseimaid mänge nii tavakasiinodes kui ka online-kasiinodes. Erinevalt paljudest teistest kasiinomängudest on see selline mäng, kus teadlik mängija ka ilma metsiku õnneta kasumit võib teenida.

Mis on virtuaalne blackjack?

Virtuaalne Blackjack on oma olemuselt täiesti sarnane tavakasiinodes mängitava Blackjackiga. Ainus vahe on selles, et kaarte jagab mitte inimene vaid arvuti algoritm. Kõigi võimalike mängutulemuste tõenäosus on reeglina täpselt samasugune, nagu tavakasiinos või online kasiino live lauas.

Miks peaksid mängima blackjacki?

Nagu eespool juba lugeda võisid, on Blackjack üks neist vähestest kasiinomängudest, kus kõik ei sõltu ainult õnnest. See tähendab, et kui suudad omale strateegia põhitõed selgeks teha ja viitsid veidi panustada harjutamisse, on lootust, et võid Blackjackiga ka püsivat kasumit teenida. Selleks on muidugi vaja veidi vaeva näha, aga tulemus on seda väärt.

Meie demotarkvara on ka Sulle harjutamiseks ja strateegiate rakendamise treenimiseks suurepärane vahend. Proovi järele, lihvi oma oskusi ja kui tunned ennast juba kindlamalt, võid julgelt mõnes online kasiinos mängu jätkata.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.