Zodiacu online-kasiino
KOKKUVÕTE
Zodiacu kasiino mängijaid ootab ülisuur valik mitmete tuntud tootjate põnevaid mänge. Elamust suurendab ka põnev ja omalaadne horoskoobi- ja ennustamiseteemaline kontseptsioon. Avakosmoseteemalise kujundusega kasiinos on oma roll nii sodiaagimärkidel, planeetidel neljal põhielemendil kui ka oraaklil.
MÄNGUD89
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO90
MAKSEVIISID93
Reader Rating1 Vote38
PLUSSID
Ilus ja omapärane kujundus
Hea valik slotimänge
Kiire maksete töötlemine
MIINUSED
Puuduvad live mängud
Kasutajatugi töötab vaid 12 h päevas
93
lõpuskoor

Zodiacu online kasiino torkab kohe saiti avades silma oma eripärase formaadiga. See kasiino on suhteliselt uus–loodud alles eelmisel aastal. Mis siis teeb selle online kasiino eriliseks ja miks Sa peaksid (või ei peaks) seda kasiinot külastama?

Selle kasiino kontseptsioon tugineb horoskoopideö. Mängijale antakse “juhiseid” vastavalt tema tähemärgile. Nõuandjaks on salapärane “oraakel”. Nagu sellest lühikesest kirjeldusest juba näha on, on Zodiacu online kasiino mõeldud just Sulle eelkõige juhul, kui armastad horoskoope, ennustamist ja mud sarnast.

Kui Sa aga astroloogiast eriti lugu ei pea ja arvad, et horoskoobid on täiesti mõttetud tekstid, siis soovitame Sul soojalt avada kasiino.com online kasiinode ülevaadete leht ja valida sealt mõni teine kasiino, sest Zodiacu kasiino Sulle sel juhul kindlasti südamelähedaseks ei saa. Samuti pole Zodiacu saidil ühtegi live mängu. Kui need on Sulle olulised, siis soovitame Sul samuti teise kasiino valida. Aga slotikates on valik see-eest ülivõimas.

Plussid

Mobiilisõbralik

Väga palju põnevaid mänge

Piisavalt boonuspakkumisi

Miinused

Puuduvad live mängud

Kasutajatugi töötab vaid 12 h päevas

MÄNGUD JA TARKVARA

Virtuaalsed mängud

Zodiacu kasiino saidil ootab Sind arvukalt mängutootjate koorekihti kuuuvate tegijate toodangut–olemas on nii PlaynGo, Quickspini, NetEnti kui ka mitme teise tuntud ja armastatud mängutootja mängud. Nauditavat ja närvikõdi pakkuvat meelelahutust saad siit kindlasti kuhjaga, olenemata sellest, mis mänge Sa täpselt eelistad. Valikus on enam kui 800 erinevat mängu

Parima mängu leidmiseks saad saad kasutada otsinguriba. Või kui Sa täpset mängunime ei tea, või tahad midagi uut proovida, võid mänge filtreerida mängutootja või kategooria järgi.

Filtreerimissüsteem on küll üsnagi algeline ja me tahaks siin näha veidi rohkem funktsioone (näiteks võimalust otsida mänge teemade järgi), aga valikut lihtsustab filtrite kasutamine Sul siiski kindlasti.

Kui slotikate valikus on peaaegu 800 mängu, siis muude mängude osas on seis nukravõitu–nende üles lugemiseks piisab ühe käe sõrmedest. Ühesõnaga–kui fännad kosmost, horoskoope ja slotikaid, on see kasiino just Sinu jaoks.

Kui eelistad midagi muud, siis soovitame Sul ka kindlasti selle kasiinoga tutvuda–mine tea, võib-olla rikkalik mänguvalik ja põneva süsteemiga sait panevad Su eelistusi muutma–, aga tõenäoline on, et mõni teine meie saidil kirjeldatud kasiino vastab Su ootustele sel juhul veidi paremini.

Zodiacu kasiinos saavad mängijad lisaks osaleda ka erinevatel turniiridel ja teenida preemiaid mitmesuguste missioonide täitmise eest. Uusi mängijaid ootab ka rikkalik ja mitmeosaline tervitusboonus, mille abil saad kasiinoga põhjalikult tutvust teha ja riskida sealjuures väiksema rahaga.

Live kasiino

Nagu juba eespool mainisime, ei leia Sa Zodiacu online kasiinost kahjuks ühtegi live kasiino mängu ja ka üleüldine lauamängude valik on kasinavõitu.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Tervitusboonus

Zodiacu online kasiinoga liitudes saad „oraakli õnnistava“ boonuspakkumise osaliseks. See põneva nimega tervitusboonus on kolmeosaline ja võimaldab Sul kasutada kuni 1200 eurot boonusraha ja kuni 300 tasuta spinni.

Esimese sissemakse eest saad 100% boonuse kuni 600 eurot ja lisaks saad järgneva 10 päeva jooksul kasutada iga päev 20 tasuta spinni

Teise sissemakse eest saad 50% boonust kuni 250 eurot

Kolmanda sissemakse eest teenid boonust 25% sissemakstud summast, aga mitte rohkem kui 350 eurot.

Kõigi boonustega käivad, nagu alati, kaasas põhjalikud tingimused, millega soovitame Sul enne mängu alustamist kindlasti tutvuda. Selle boonuspakkumisega saadud boonusraha ja tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb enne välja maksmist 30 korda läbi panustada.

Tasuta spinnid

Kõik uued mängijad, kes kasiinoga liituvad ja esimese sissemakse teevad, saavad 10 päeva järjest kasutada iga päev 20 tasuta spinni. Mängud, milles tasuta spinne kasutada saad, muutuvad pidevalt–vaata kindlasti täpselt järgi, millistes mängudes oma tasuta spinne kasutada saad.

MOBIILNE KASIINO

Zodiacu kasiinos mängimiseks on Sul vaja vaid piisavalt kaasaegset arvutit ja korralikku internetiühendust. Kui Sa aga soovid mängida niisugusel ajal või niisuguses kohas, kus Sa arvutit kasutada ei saa, võid Zodiacu online kasiino mänge nautida ka oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil.

Zodiacu kasiino teeb koostööd niisuguste online kasiino mängude loojatega, kes on kõik oma mängud ka mobiilsete seadmete jaoks optimeerinud. Lihtsamalt öeldes tähendab see seda, et kõiki mänge, mida näed arvutiekraanil, saad mängida ka mobiilis või tahvelarvutis. Kõik slotikad on loodud HTML5 baasil, mis tähendab, et mingeid äppe Sa Zodiacu kasiino mängude mängimiseks alla laadima ei pea. Sisuliselt pole mingit vahet, kas mängid kasiinomänge arvutis, tahvelarvutis või telefonis, sest kõik mängud kohandavad pildi suuruse vastavalt Sinu seadme ekraani mõõdule.

MAKSEVIISID

Sissemaksete ja väljamaksete tegemiseks on Zodiacu kasiinos hulgaliselt mugavaid võimalusi–Mastercard, Visa, Trustly, NETELLER ja Skrill. Sissemaksed teostatakse viivitusteta ja mänguga võid alustada kohe–erandiks võib olla vaid esimene sissemakse, mille teostamiseks võib erinevate kontrolltoimingute tõttu natuke rohkem aega minna.

Väljamakseajad

Väljamakseajad varieeruvad üsna oluliselt, sõltuvalt sellest, millist makseviisi eelistad. Kuid olenemata Sinu valikust peaksid hiljemalt 5 päeva pärast väljavõetud raha oma kontol nägema. Krediit- ja deebetkaartidele tehtud maksed peaks kohale jõudma 3 kuni 5 päevaga, kõigi muude kanalite kaudu tehtud väljamaksed lubatakse aga töödelda 12 kuni 24 tunniga (sõltuvalt sellest, kui kaua kulub saidi meeskonnal erinevate petuskeemide kontrollimiseks ja välistamiseks).

Pangaülekandega Zodiacu kasiinos sisse- ega väljamakseid teha ei saa.

TURVALISUS

Zodiacu online kasiino kasutab Sinu isikuandmete ja maksetega seotud andmete kaitsmiseks tipptasemel krüpteerimisalgoritme ja tulemüüre.

Mängude aususe ja tulemuste juhuslikkuse tagamiseks kasutatakse juhuslike arvude generaatorit, mille ausust on kontrollinud ja kinnitanud sõltumatud audiitorid.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Zodiacu kasiino kasutajatugi on asjalik ja abivalmis, aga töötab kahjuks vaid 12 tundi päevas–10st hommikul 10ni õhtul. Kasutajatoega saad ühendust elava vestluse vormis või ka meili teel. Kui jääd muul ajal veidi jänni, void sirvida Zodiacu mugavat FAQ rubriiki, kus paljud olulised küsimused mugavalt kategooriatesse on jagatud ja põhjalikult lahti seletatud.

Kokkuvõte

Zodiacu kasiino mängijaid ootab ülisuur valik mitmete tuntud tootjate põnevaid mänge. Elamust suurendab ka põnev ja omalaadne horoskoobi- ja ennustamiseteemaline kontseptsioon. Avakosmoseteemalise kujundusega kasiinos on oma roll nii sodiaagimärkidel, planeetidel neljal põhielemendil kui ka oraaklil.