kirsikka kasiino
Kirsikka.com online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Kirsikka.com on tasemel slotikatele keskenduv online-kasiino, mis liikus hiljuti Soomest meiegi turule. Kvaliteetsete slotikateni jõudmiseks tuleb läbida lihtne registreerimisprotsess. Maksed toimuvad kiiresti Trustly kaudu. See on alles noor ja arenev kasiino, millel tuleb jooksvalt silma peal hoida.
MÄNGUD100
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO95
MAKSEVIISID92
PARTNERPROGRAMM100
Reader Rating0 Votes0
PLUSSID
Kvaliteetne ja põhjalik valik slotimänge
Mugav Trustly maksesüsteem
Lihtne ja loogiline disain
MIINUSED
Puuduvad tervitusboonused ja ulatuslikud kampaaniad
Klienditugi ei oska eesti keelt
97
lõpuskoor

Kirsikka on Soomest alguse saanud netikasiino, mis on oma tegevuse ka Eestisse kolinud. Põhiline trump seisneb väga heas slotikate valikus, mille hulgast leiab laias valikus erinevaid favoriite. Tegemist on Eestis legaalset staatust hoidva online-kasiinoga, mistõttu turvalisuse pärast ei pea muretsema. Olulised riskid isikuandmete ja maksevahendite kuritarvitamiseks puuduvad.

Mängude valik on spetsiifiline. Tegemist pole sugugi laiapõhjalist mängude repertuaari pakkuva online-kasiinoga. Tegijate kogu aur on läinud parimate ja põnevaimate slotikate kokku kogumisele. Seepärast puuduvad lauamängud, live-kasiino variandid, kraapekaardid ja ülejäänud taolised kategooriad. Sisse- ja väljamaksete sooritamine on mugav ja turvaline, kuna kasiino kasutab usaldusväärset Trustly makseplatvormi.

MÄNGUD JA TARKVARA

Kasiinosid jagub kahte peamist tüüpi. Universaalsed online-kasiinod pakuvad suurt ja laia valikut erinevaid mängude kategooriaid. Nende kõrval tegutsevad ka kitsama fookusega netikasiinod, kust leiab peamiselt ühe-kahe kategooria pelisid. Kirsikka veebikasiino kuulub viimaste hulka, sest portaalist leiab ainult slotikaid. Küll aga pole need juhuslikud, vaid tundub, et kasiino tegijad proovivad luua võimalikult mitmekesist ja kvaliteetset mänguelamust.

Niiviisi leiadki mängude hulgast tõelisi lemmikuid nagu Book of Dead ja Starburst. Popkultuurist inspireeritud mängude austajad leiavad slotikaid, mille olemus inspireeritud teostest Narcos, Jumanji, Dracula ja Ahvide Planeet. Samal ajal on võimalik seigelda metsikus läänes, keerutada slotte Bollywoodi teemalises maailmas või proovida õnne Atlantise saladuste loori taga.

Tarkvaraline vundament on Kirsikkas tasemel. Kahe põhilise mängutootja hulka kuuluvad Net Entertainment ja Play’n Go. Need on väga usaldusväärsed ja tasemel tarkvaratootjad. Lisaks neile kahele saab keerutada slotte mängudes, mis toodetud No Limit City poolt. See on vähem tuntud, ent siiski korraliku taustaga mängude varustaja.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Kirsikka kasiinost jooksvaid tervitusboonuseid ja erilisi kampaaniaid ei leia. Kogu rõhk on pandud selles online-kasiinos mängudele ja neid ümbritseva keskkonna täiustamisele. Praktikas tähendab see kvaliteetset segu erineva tegumoega slotikatest ning lihtsa ja intuitiivse kasutajaliidese loomist. Loomulikult pole välistatud, et tulevikus hakkab online-kasiino kasutajate meelitamiseks erisuguste kampaaniatega välja tulema.

MOBIILNE KASIINO

Aina kasvav hulk online-kasiinode külastustest tehakse just nimelt mobiilsete seadmete kaudu. Kirsikka kasiino veebilehe disainis on see aspekt korralikult läbi mõeldud. Saad vabalt siseneda lehele ja kõiki mänge nautida erinevate nutiseadmete abil. Seejuures pole vahet, kas nutitelefoni, tahvelarvuti või mõne muu seadmega. Samuti ei oma tähtsust konkreetse vahendi operatsioonisüsteem. Kuivõrd Kirsikka pole loonud individuaalset mobiiliäppi, siis toimub portaali külastamine veebilehitseja kaudu.

MAKSEVIISID

Sisse- ja väljamaksed toimuvad Trustly kaudu. See on mugav ja usaldusväärne maksete vahendamise platvorm. Eesti pankadest on Kirsikka ja Trustly liideses esindatud kolm suuremat tegijat: LHV, SEB ja Swedbank. Taoline kolmik katab lõviosa Eesti panganduse turust. Oluline on märgata, et enne sissemakse tegemist peavad kõik kasutajad oma isikuandmed kinnitama.

Selleks tuleb nende e-postiaadressile info@kirsikka.com saata pilt isikut tõendavast dokumendist, milleks võib olla nii pass kui ID-kaart. Samuti tuleb teha pilt aadressi kinnitusest, näiteks tee foto elektri- või veearvest. Sobib ka mõni muu dokument, mille nägemine kinnitab Kirsikka esindajatele, et elad kindlasti registreerimisel esitatud aadressil. Seejärel tuleb oodata kinnitust, et saaksid esimese sissemakse sooritada.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Kirsikka kasiino mängudele pole võimalik ligi pääseda järgnevates riikides ja piirkondades: Afganistaan, Ameerika, Ameerika Samoa, Angola, Austraalia, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Kambodža, Etioopia, Hiina, Hong Kong, Horvaatia, Hispaania, Indoneesia, Iraan, Iraak, Itaalia, Kariibi mere piirkond Madalmaade Kuningriigis (ka Curacao ja Aruba), Korea Rahvademokraatlik Vabariik, Kreeka, Kuveit, Laos, Leedu, Läti, Malaisia, Pakistan, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Singapur, Suurbritannia, Süüria, Taani, Tšehhi vabariik, Türgi, Uganda, Ungari, Vanuatu, Venemaa

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Selles online-kasiinos on tasemel kasutajatugi, mis töötab nii tööpäevadel kui nädalavahetusel. Kuigi telefonikõnesid pole neile võimalik teha, siis kõik probleemid lahendab vestlusaken ja e-posti teel töötav tugi. Kui vestlusaken parajasti ei tööta, siis saadetakse päring Kirsikka e-posti edasi. Seejärel võetakse tööaegade korral uuesti ühendust.

Abiinfo on kodulehel piisav, sest reeglites ja tingimustes on põhilised aspektid lahti seletatud. Muud abimaterjalid Kirsikka kasiino lehelt puuduvad. Seda võib osaliselt seletada faktiga, et veebikasiino pole sugugi keerukas. Pikemate KKK rubriikide ja abistavate tekstidega tulevad välja rohkem online-kasiinod, mille kodulehed jahmatavad erinevate kategooriate ja teenuste rägastikuga.

Kindlasti tasub meeles pidada, et Kirsikka vestlusakent saab kasutada vaid inglise ja soome keeles. Ülevaate koostamise seisuga puudusid lehelt klienditeenindajad, kes oskavad eesti keelt. See on aspekt, mis võib vabalt lähemas tulevikus muutuda.

Tööaeg: 09:00-00:00 (tööpäevadel), 10:00-22:00 (nädalavahetusel)
Telefon: Puudub
E-post: info@kirsikka.com
Live-vestlus: Jah, olemas

Kokkuvõte

Kirsikka on Soomest pärit online-kasiino, mis keskendub täielikult slotimängudele. Portaali disain ja lahendus on mugav. Nautida saab slotikate paremikku, mis pärinevad tasemel tootjatelt, näiteks NetEntilt. Sisse- ja väljamaksed toimuvad hõlpsa Trustly platvormi kaudu. Eestikeelne klienditugi puudub, ent inglise ja soome keeles saab tasemel ja sõbraliku teeninduse osaliseks.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kasiino.com
Average rating:  
 0 reviews