Kingswin kasiino promo
KingsWin Kasiino
KOKKUVÕTE
Kingswini online-kasiino uuendatud sait on eelmise versiooniga kindlasti samm edasi. Kujundus on kena ja boonuspakkumised küllaltki lahked ning ka mänguvalik üsna rikkalik. Kasutajatele on abiks ööpäevaringne klienditugi ning makseid töödeldakse kiiresti. Kahjuks häirivad saidil liikumist mõningad katkised lingid ning puudulik tõlge. Ka mängude kategoriseerimine võiks parem olla. Osasid mänguliike (nt rulett või blackjack) on hetkel võimalik leida vaid otsingu abil.
KAMPAANIAD JA BOONUSED70
KASUTAJATUGI JA ABIINFO80
MAKSEVIISID99
PARTNERPROGRAMM98
Reader Rating2 Votes50
PLUSSID
Värskelt uuendatud ja ilusa kujundusega
Lahked boonuspakkumised
Pidevalt kättesaadav live-kasutajatugi
Uuendatud saiti saab kasutada ka mobiilsete seadmetega
Sisse- ja väljamaksed töödeldakse kiiresti
MIINUSED
Suur osa „eestikeelsest“ saidist on endiselt ingliskeelne
Kasutajatugi ei vasta eesti keeles
Palju katkisi linke, mis suunavad veateadetega lehtedele
Suured läbimängunõuded boonuspakkumistele
Puudulik/peidetud info lojaalsusprogrammi kohta
87
lõpuskoor

Kingswin online-kasiino on registreeritud Eestis ja tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi alusel. Sait läbis 2017. a mais üsna põhjaliku uuenduskuuri. Pärast uuendust on sait, erinevalt varasemast, muutunud ka mobiilisõbralikuks. Kingswini mängude hulgas on suur valik Microgaming, Play’n GO, Net Entertainment, BetSoft Gaming ja Endorphina loodud kasiinomänge.

MÄNGUD JA TARKVARA

KingsWini mängudeosa avades tekitab esimese suure küsimuse mängude kategooriatesse jagamise alus. Valida saab, kas vaadata ainult slotimänge, ainult videopokkerit, ainult jackpotiga mänge, ainult loteriisid või kõiki mänge. Millegipärast puudub võimalus vaadata eraldi blackjacki või ruleti erinevaid variante. Ainus mugavapoolne võimalus blackjacki või ruleti leidmiseks on otsingu kasutamine.

Kõik tuntumad mänguloojad on saidil esindatud – leiab nii MicroGamingu, NetEnti, BetSofti, QuickFire’i, Endorphina kui ka teiste suuremate tootjate mänge. Slotimänge võib sorteerida nime alusel ning osade tootjate mänge on võimalik ka eraldi välja filtreerida. Selle süsteemi toimimispõhimõte jäi aga veidi segaseks, sest ülevaate kirjutamise ajal sai näiteks Google Chrome’i brauserit kasutades välja filtreerida QuickFire’i mänge, aga Internet Explorerit kasutades Microgamingu mänge. KingsWini kasiinosse lisandub uusi mänge igal nädalal erinevatelt tootjatelt.

Kõiki mänge saab enne oma raha panustamist ka tasuta järele proovida. Seda võimalust soovitame kindlasti kasutada eriti algajatel mänguritel, et enne pärisraha panustamist endale iga mängu täpsed reeglid ja eripärad ka praktikas selgeks teha.

Mänguvaliku kõrval jooksevad pidevalt teated viimastest võitudest – nii suurtest kui väikestest.

Kui vana sait mobiilseid seadmeid ei toetanud, siis uuendatud saidil on see viga parandatud.

Hetkel paistab siiski, et uue saidiga väljatulemisel on natuke kiirustatud. Kasutajale kuvatakse pidevalt imelikke veateateid, mis mõnikord avanevad ka eraldi ristkülikus nii, et katavad parasjagu mängitava mängu. Lisaks suunavad paljud saidil olevad lingid kasutaja veateatega lehele.

Kuigi nii saidi avalehel kui ka kõigil teistel lehtedel saab valida kolme keele vahel, on nii eestikeelne kui venekeelne versioon praegu veel siiski puudulikud. „Eestikeelsel“ lehel on eesti keelde tõlgitud vaid üksikud sõnad. Valdav osa sisust on inglise keeles, osa sisust puudub üldse ja osa on ka vene keeles.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Eelmise punkti lõpust jätkates tuleb esmalt ära mainida, et hetkel on ka boonuspakkumiste, kampaaniate ja VIP-skeemide kohta käiv teade (v.a boonuspakkumiste ja kampaaniate bännerid) suures osas kättesaadav ainult ingliskeelsel saidil.

Uutele kasutajatele antakse ilma sissemakseta 25 tasuta keerutust, mille võite saab välja võtta maksimaalselt 50 euro ulatuses. Enne sissemakseta boonuspakkumisega teenitud võitude väljavõtmist tuleb kindlasti läbida isikutuvastustoimingud.

Tervituspakett

Tervituspaketi raames on võimalik teenida boonust esimese viie sissemakse eest:

  1. sissemaksele pakutakse boonust 100% deposiidist (kuni 100 €/300 mBTC) ja 55 tasuta spinni
  2. sissemaksele antakse boonust 50% (kuni 50 €/100 mBTC)
  3. sissemaksele on Sul võimalik juurde saada 25% boonusraha (kuni 250 €/200 mBTC)
  4. sissemaksele saad juurde 200% boonust (kuni 55 €/100 mBTC)
  5. sissemakse saad kuni 100 euro/300 mBTC ulatuses kahekordistada ja lisaks saad 100 tasuta spinni

Boonusele kehtivad Kingswini standardsed tingimused, mis tähendab, et sissemakse suurus peab olema vähemalt 20 eurot (või 50 mBTC) ja boonusraha ning sellest saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist 40 korda läbi mängida.

Lojaalsusprogramm „Rännak kuningalossi

KingsWin pakub kasutajatele lojaalsusprogrammi, kus teenid punkte vastavalt kasiinos kulutatud rahasummale ning saad võita rahalisi auhindu, reise ümber maailma või isegi uue luksusauto. Pärast registreerumist on Sinu esimene kasutajatase Sepp. Aktiivseimad kasutajad võivad aga tõusta koguni Kuninga staatusesse.

VIP-klubi tasemed on Sepp, Relvakandja, Sõdalane, Rüütel, Kuningas.

Igal tasemel teenid mängides VIP-punkte, mille saad vahetada rahaks või auhindadeks. Kahjuks puudub täpne teave selle kohta, missuguseid auhindu millistel tasemetel teenida saab, aga lubatud auhindade hulka kuuluvad näiteks iPhone, Macbook ja muud tehnikaseadmed ning aktiivseimatel kasutajatel on võimalik endale saada koguni uus Mercedese sõiduauto.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Kingswini online-kasiinos saab klienditoe poole pöörduda live-vestluse vormis (hetkel küll veel ainult inglise keeles). Kahjuks puudub teave selle kohta, kas ja millal hakatakse live-kasutajatuge pakkuma eesti keeles. Samuti puudub info live-kasutajatoe tööaja kohta, mistõttu eeldame, et see töötab ööpäevaringselt.

Küsimused võib saata ka kontaktivormi kaudu, mille leiate kontaktandmete lehelt.

MOBIILNE KASIINO

Kingswini online-kasiino uuendatud versioon toetab ka mobiilseid seadmeid. Mobiilses versioonis on saadaval kogu mänguvalik.

MAKSEVIISID

Eesti kasutajad saavad sissemakseid teha eurodes või bitcoinides. Sissemaksete tegemiseks saab kasutada mitut erinevat viisi. Makseid saab teha pangaülekandega, krediitkaartidega, Netelleri või Paysafecardi kaudu või ka bitcoinides. Kõik sissemaksed töödeldakse ilma viiteta. Sissemakse suurus peab olema vähemalt 10 eurot ja maksimaalne lubatud sissemakse on 4000 kuni 10000 eurot, olenevalt sellest, kuidas te oma sissemakset teete.

Väljamakseid lubatakse turvalisuse kaalutlustel teostada vaid neile kontodele, millelt olete eelnevalt teinud sissemakse. Hea uudis on, et peaaegu kõik väljamaksed lubatakse töödelda koheselt. Erandiks on krediitkaardimaksed, mille puhul võib raha laekumiseks aega minna kuni kolm tööpäeva.

PARTNERPROGRAMM

Kõigil Kingswini kasutajatel on võimalus liituda partnerprogrammiga. Partnerprogrammiga liitununa saad kutsuda saidile uusi kasutajaid ja teenida preemiaks osa tulust, mille kutsutud kasutajad saidile toovad. See, kui suure osa tulust Sa teenid, sõltub Sinu kutsutud kasutajate mänguaktiivsusest. Mida suurema summa eest nad mängivad, seda suurema osa nende saidile toodud tulust Sa teenid.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Kingswini online-kasiinos ei saa mängida USA, Ameerika Samoa, Guami, Hong Kongi, Põhja-Mariana saarte, Filipiinide, Puerto Rico, Taiwani, USA Neitsisaarte, Iisraeli, Hollandi Antillide, Bulgaaria, Poola, Itaalia, Prantsusmaa, Türgi, Hispaania, Lõuna-Aafrika Vabariigi, Guadeloupe, Reunioni, Prantsuse Guajaana, Prantsuse Polüneesia, Martinique’i, Mayotte’i, Uus-Kaledoonia, St Pierre ja Miqueloni, Wallace’i ja Futuna saarte, Küprose, Mikroneesia, Saint Barthélemy, Suurbritannia, Vietnami, Iraani, Põhja-Korea ja Singapuri mängijad.

PLUSSID

Värskelt uuendatud ja ilusa kujundusega

Lahked boonuspakkumised

Pidevalt kättesaadav live-kasutajatugi

Uuendatud saiti saab kasutada ka mobiilsete seadmetega

Sisse- ja väljamaksed töödeldakse kiiresti

MIINUSED

Suur osa „eestikeelsest“ saidist on endiselt ingliskeelne

Palju katkisi linke, mis suunavad veateadetega lehtedele

Suured läbimängunõuded boonuspakkumistele

Puudulik info lojaalsusprogrammi toimimise kohta

KLIENDITUGI

Tööaeg: 24/7
Telefon: puudub
E-post: e-kirja saatmiseks on saidil kontaktivorm
Live-vestlus: jah

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kasiino.com
Average rating:  
 0 reviews