22bet kasiino
22BET online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
22BETi tugevateks külgedeks on tugev mobiilsete seadmete ühilduvus ja kiired makse võimalused. Lisaks paistab leht silma väga suure valikuga, palju on erinevaid kasiino mänge, suur assortii on ka spordiennustusi. Väikeseks märkuseks võiks tuua, et leht ei ole veel 100% eesti keelne, on kohti kus peab täpse info saamiseks mõistma inglise keelt.
KAMPAANIAD JA BOONUSED92
KASUTAJATUGI JA ABIINFO90
MAKSEVIISID94
Reader Rating1 Vote100
PLUSSID
Hea valik slotimänge
Hea valik spordiennustusi
24/7 klienditugi
Töötab hästi mobiiliseadmetes
MIINUSED
Leht pole täielikult eesti keelne
Pole telefoni teel toimivat kliendituge
92
lõpuskoor

22BET online-kasiinos saab iga inimene panna oma õnne proovile erinevate slotimängude, live-kasiino ja muidugi on suur hulk spordiennustuste võimalusi, seda nii lives kui enne sündmuste toimumist. 22BET pakub suurepäraseid boonuseid kõikidele mänguhuvilistele klientidele.

MÄNGUD JA TARKVARA

Kasiino

22BETi lehel avaneb külastajatele suur valik erinevaid meelelahutuslikke võimalusi. Lehel on väga suur valik slotimänge. Populaarsemate mängude hulka kuuluvad Book Of Gods ja Wild Mine. Lehel on ka progresseeruvate võimalustega jackpot slottid.

Kasiino valikus on ka erinevad lauamängud. Võimalus on mängida nii live diileriga kui ilma. Valikus on erinevaid pokkeri variatsioone, blackjacki ja muidugi lugematu hulk ruleti variante. Neile, kes kahtlevad oma oskustes, pakub 22BET suurepärase võimaluse harjutada rahata mängimist.

Spordiennustus

22BET pakub väga suurt alade valikut, midagi on iga panustaja maitsele garanteeritud. Valikus leidub populaarset: korvpall, jalgpall, võrkpall. Samas on võimalik panustada ka näiteks hobustele ja talialadele. Lisaks on võimalus õnne proovida aina kasvavas e-spordi valdkonnas. Lehel eksisteerib ka lai valik live panustamise võimalusi. Võid teha oma lemmikule panuse juba võistlustules olemise ajal.

Kampaaniad ja boonused

Kasiino

22BET kasiino pakub erinevaid ägedaid boonuseid oma klientidele. Boonuseid jagub nii spordiennustuste kui kasiino poolel. Eriti ägedaid boonuseid jagatakse muidugi uutele liitujatele. Toome siin välja eriti ägedad tervitusboonused uutele klientidele.

Kindlasti tutvuge kõikide boonuste puhul läbimängimis nõuetega!

TERVITUSBOONUS KUNI 122 EUR + 22 BET POINTS SPORDILE PANUSTAMISE JAOKS

  • Registreeruge 22Bet veebilehel.
  • Täitke kõik väljad isikuandmetega Minu kontos.
  • Tehke sissemakse alates 1 EUR/USD.
  • Saa 100% boonust kuni 122 EUR + 22 bet points spordile panustamiseks.
  • Boonus kantakse teie kontole automaatselt pärast sissemakse sooritamist.

ESIMESE SISSEMAKSE BOONUS

  • Registreeruge 22Bet veebilehel.
  • Täitke kõik väljad isikuandmetega Minu kontos.
  • Tehke sissemakse alates 1 EUR/USD.
  • Saa 100% boonust kuni 300 EUR + 22 Bet Points kasiinos.
  • Boonus kantakse teie kontole automaatselt pärast sissemakse sooritamist.

Mobiilne kasiino

22BETil on väga hästi toimiv mobiilne lehekülg. Kõik rubriigid töötavad kiiresti ja mugavalt. Lisaks on võimalik installida ka spetsiaalselt lehe jaoks tehtud app. Appi on võimalik tõmmata nii IOS kui ka androidi toetavatesse seadmetesse.

Makseviisid

Leheküljel on väga mitmeid makseviiside võimalusi. Sissemakseid saab teha nii Visa kui Mastercadiga. Lisaks on võimalus kasutada populaarseid süsteeme nagu Skrill nagu Bpay. Ka väljamakseid saab teha sama mugavalt ning samade variantide kaudu. Väljamakse kiirus sõltub valitud viisist, täpsemalt vaadata juba 22BET lehelt.

Kasutajatugi

22BET pakub efektiivset teenust oma klientide murede ja küsimuste lahendamiseks. Meeskond töötab ja abistab igal ajal. Eksisteerib nii online vestluse võimalus kui ka küsimuste esitamine e-maili teel.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kasiino.com
Average rating:  
 0 reviews