Top 3 slotikat, mida 2020. aasta suvel proovida

Temple Stacks slot cover

Ilmad on lõpuks soojaks läinud ning suur suvi on ukse ees. Paljudel meist on algamas puhkus ja vaba aega, millega oma päevi sisustada on rohkem kui varem. Nagu igal suvel otsime me ka sellel aastal uusi võimalusi, millega end lõbustada. Miks mitte siis proovida oma õnne mõnel uuel slotimängul ja teenida mängides piisav kapital suviseks puhkusereisiks. Vaatame lähemalt kolme suure mängutootja uusi slotikaid, millega nad on 2020. aastal turule tulnud.

Mängutootja Yggdrasil`i uus mäng Temple Stacks

Temple Stacks

Yggdrasil on turule tulnud uue mänguga Temple Stacks, mis pakub mängijatele võimalust võita kuni 248 832 võiduliiniga. Esmapilgul uskumatu on võimalik tänu sellele, et rullikud liigutatakse selles mängus uutesse kohtadesse, mis loob mängijatele palju uusi mänguridasid.

Tegemist on Splitzi mängumehaanika põhimõttega. See aktiveerub mängimise ajal juhuslikult, kui rullikutele ilmuvad salajased lisaread. Sümbolid muutuvad põnevateks elementideks, mis kõik maksavad mängijatele välja suuri võite. Lisaks tasuta keerutustele on Temple Stacks mängus ka taaskeerutused. Mõlemad aktiveeritakse scatter sümbolite kaudu.

Kui mängija aktiveerib täiendavad tasuta spinnid on tal võimalik valida kolme erineva vooru vahel. Kõik need pakuvad mängijatele võimalust saada kas rohkem keerutusi või rohkem Splitz rullikuid. Mida rohkem Splitz rullikuid pakutakse, seda rohkem võiduliine keerutusega võib luua.

Kindlasti tasub selle mänguga tutvuda juba ainuüksi sellepärast, et selles on funktsioon, mida kuskil mujal ei leia ja mis võib üsna pea olla uueks trendiks ka teiste mängutootjate mängudes.

NetEnt pöördub slotikaga tagasi juurte juurde

street fighter II

NetEnt on teinud ühe kõigi aegade enimmüüdud arkaadimängu slotikate fännide jaoks, lastes välja Street Fighter II: World Warrior Slot™ mängu, mis koosneb kaheksast võitlusvalmis tegelasest. 5-rullikuga 5-realine “kobar maksab” mehaanikaga slotikas simuleerib võitlust lastes mängija valitud tegelasel võidelda vastaste vastu ja rullikutel otsustada, milline võitleja on võidukas.

Võidukombinatsioonid määravad, kui palju kahju tegelane tekitab või saab ja iga lahing jätkub, kuni ühe võitleja tervisepunktid saavad otsa. Kaotavad mängijad saavad boonusmängus oma au lunastada ja natuke raha võita, samas kui võitvad mängijad käivitavad mitmetasandilise Beat the Bosses tasuta keerutused ja lähevad vastu nelja bossiga, koos suureneva kordajaga igal tasandil.

Mängija, kes võidab kõik neli bossi, kroonitakse maailmameistriks ja teda autasustatakse lisaauhinnaga. Kõik need funktsioonid toovad tagasi nostalgia, mida on klassikaliste videomängude sõpradel lihtsalt meeldiv kogeda.

Microgamingu slotikas The Vault

the vault

Microgaming mängustuudio (koostöös Snowborn Games stuudioga) on valmistanud uue slotika nimega The Vault. Tegemist on suurte võitude saamise võimalustega ja lahedate funktsioonidega slotikaga. Peategelaseks slotimängus on murdvaras nimega Jewel. Käivita mäng ja löö trikitava peategelasega kampa, et võtta ette väärtuslikke kunstiteoseid täis Pariisi galerii röövimine suurema eesmärgiga varastada maailma suurim teemant!

Suuremate võitude saavutamiseks pead kasutama slotika 20 võiduliini ja viite rullikut. Peavõit on tehtud algpanuse väärtuses koguni 5000x suurem summa (kuni 100 000 eurot). Tasuta keerutustesse pääsed scatter sümbolitega ja suuri võite tuleb nii tänu taaskeerutustele, tasuta keerutustele aga ka võidukordajatele tuginedes. Kleepuvad wildid jäävad rullikutele püsima olles teineteisega külgnevalt seotud.

Microgaming on tuntud oma kvaliteetsete slotikate poolest ja ka slotikas The Vault pole siin mingiks erandiks. Astu murdvarga rolli ja näppa enda kontole elumuutev võit.

Nii NetEnt, Yggdrasil kui ka Microgaming ei peatu uute mängude loomisel hetkekski. Olles tuntud ja kvaliteetsete mängude pakkujad ei peta nad oma fännide lootusi ja nende uusi mänge tasub kindlasti alati proovida. Õnn võib olla vaid mõne keerutuse kaugusel!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.