Mis teeb Starbursti slotika nii populaarseks?

Mis teeb Starbursti slotika nii populaarseks?

Kui sa oled kunagi üldse veebikasiinos mänginud on pea võimatu, et sa poleks kuulnud slotikast nimega Starburst. Kuigi see mängutootja NetEnt slotikas tuli välja juba enam kui 6 aastat tagasi on see endiselt kõige populaarsem slotimäng internetis. Sajad kasiinod annavad Starburstis tasuta keerutusi, et meelitada mängijaid oma lehele mängima. 

Kuid mis teeb selle lihtsa 5×3 slotimängu nii populaarseks? Miks tahavad mängijad selle juurde ikka ja jälle tagasi pöörduda, eelistades seda paljudele uutele mängudele? Selles artiklis proovime täpselt sellele küsimusele vastata.

Slotika Starburst kirjeldus

Starburst on 5 rullikuga slotikas, millel on 10 fikseeritud võiduliini, mis toimivad ja maksavad võite välja mõlemat pidi. See tähendab, et võidukombinatsioonid maksavad järjestikuste samade sümbolite puhul nii vasakult paremale kui ka paremalt vasakule, mitte ainult vasakult paremale nagu enamiku slotikate puhul. 

Starburstil on ka spetsiaalne wild sümbol, mis võib maanduda kolme keskmise rulliku peal ja kui see juhtub laieneb see, et täita kogu rullik wildidega kuni 3 taaskeerutuse jaoks! See tähendab, et mängijad saavad sama wild sümboli korraga üle 3 rulliku, mis võib tuua juba ülisuure võidu. 

Mängu graafika on uhke ja atraktiivne ning põnevust ja mõnusat meeleolu lisab ka 80-ndate diskomuusika. Igatahes on tegu nii visuaalselt kui mängu funktsionaalsuse poolest kahtlemata ühe parima slotimänguga, mis kunagi on turule toodud.

Mis on viinud Starbursti suure eduni?

Почему игровой автомат Starburst настолько популярен?

Peale vapustava graafika, mis meeldib väga paljudele mängijatele, sest juveelidena pimestavad sümbolid meeldivad tõenäoliselt mõlemale soole ja neid on läbi aegade tuntud peagi saabuva rikkuse sümbolitena on ilmselt siiski lihtsus peamine Starbursti slotika edu saladus. 

Lihtne ja ilma liigsete tulede ja viledeta mäng muudab Starbursti atraktiivseks nii algajatele kui ka juba kogenud mängijatele. Tegelikult on ju mängus kõigest 10 võiduliini ja selle ainus boonusfunktsioon on wild rullik koos taaskeerutustega. 

Väiksema rahakotiga mängijad võivad mängida Starbursti slotikat alates 10 sendist ühe keerutuse kohta ja saavad endiselt regulaarseid väljamakseid, samal ajal kui kõrgemalt panustajad võivad mängida ka kuni 100 euro eest keerutuse kohta, et saada võimalus mängu maksimaalseks võiduks 50 000 eurot!

See lihtsus ja kõigile mängijatele mängimiseks juurdepääsetavus koos Starbursti suure võidupotentsiaaliga on viinud Starbursti pikaajalise edu saavutamiseni. Kuna Starburst on madala kuni keskmise volatiilsusega, maksab ta võite välja üsna sageli ja seetõttu motiveerivad need tavalised väikesed võidud mängijaid siiski edasi keerutama. 

Erinevalt paljudest uutest slotikatest pole mingeid täiendavaid raskesti käivitatavaid funktsioone ega boonusmänge, mis tavaliselt nõuavad enne nende aktiveerimist märkimisväärset hulka keerutusi.

Ülal mainitud wild rulliku funktsioon on meie arvates see, mis on Starburstist algusest peale kogu maailmas mänguautomaatide osas nii edukaks teinud. Mängu mainet tõstab muidugi asjaolu, et mängul on jätkuvalt silmapaistev roll paljudes kasiinode pakkumistes. Mängijad tunnevad end turvalisemalt selliste tuntud klassikaliste mängude nagu Starburst mängimisel ja soovitavad seda jätkuvalt ka oma sõpradele!

Starbursti ilma sissemakseta tasuta keerutuste pakkumised

Selle mängu populaarsuse tõttu pole üllatav, et paljud veebikasiinod pakuvad Starburstis tasuta keerutusi, et meelitada endale uusi kliente. Mõnes neist kasiinodest on ka Starbursti tasuta keerutused ilma sissemakse tegemise nõudeta, mis annavad Starburstis tasuta keerutusi ka mängijatele, kes lihtsalt registreeruvad isegi ilma sissemakseid tegemata. 

Tänu nendele tasuta keerutustele saavad mängijad võita Starbursti slotikast päris raha ja mõnikord saavad nad ka oma võidud kohe ilma panustamise nõudeta välja võtta. Reeglina tuleb siiski arvestada, et saadud tasuta keerutustest teenitud võitudele kehtib mingis ulatuses läbimängimisekohustus, mis tuleb enne täita kui teenitud võidud saab kasiinos oma pangakontole välja maksta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.