Mis on kasiino boonuste läbimängimise nõuded ja muud tingimused?

Mis on kasiino boonuste läbimängimise nõuded ja muud tingimused?

Kellele meist ei meeldiks saada kasiinost boonuseid ja muid erilisi pakkumisi. Kahjuks tuleb aga kõige selle juures tihti arvestada sellega, et boonuste saamisel kehtivad boonusrahale läbimängimise nõuded ehk panustamise nõuded, mis tuleb enne boonusraha kasutamist või väljamakse tegemist ära täita.

Vaatamegi lähemalt, millised on erinevad nõuded boonusrahale, mida kasiinod rakendavad ja viime ennast kurssi sellega kuidas nende nõuete täitmist kõige lihtsamini saavutada.

Miks kasiinod üldse seavad boonustele panustamise tingimused?

Mis on kasiino boonuste läbimängimise nõuded ja muud tingimused

Ehkki paljude mängijate jaoks on nende tingimuste olemasolu üllatava ja ebameeldiv, ei ole kasiino eesmärk nende tingimustega mängijate kulul rohkem raha teenida. Tegelikult on nendeks tingimusteks üsna õigustatud põhjus. Fakt on see, et panustamise nõuded on kehtestatud, kuna kasiinod peavad järgima rahapesu vastaseid määrusi.

Kui online kasiinodel ei oleks panustamise nõudeid, oleks petistel lihtne oma raha kiirelt “pesta” tehes kontole sissemakse ja kohe seejärel väljamakse. Ühtlasi muudaks see kõik boonuste pakkumised praktiliselt mõttetuks, sest mängijad kasutaks neid ainult oma saldo suurendamiseks ja ilma läbimängimise nõudeid täitmata väljamakset tehes ei täidaks see online kasiino poolset eesmärki.

Online kasiinode eesmärk on boonuste kaudu oma teenust ja mange laiemalt tutvustada ja koos boonuse läbimängimise nõuete täitmisega saab kasutaja ka piisava kasiinos mängimise kogemuse osaliseks selleks hetkeks kui panustamise nõuded on lõpuks täidetud.

Panustamise nõuete olemus

Panuste tegemise nõue on kordaja, mis tähistab kordade arvu, mille jooksul pead boonuse abil mängima, enne kui saad boonuse ja sellest saadud võidusumma välja võtta. Näiteks kui sulle antakse 20-eurone kasiino boonus koos 10-kordse panustamise nõudega, siis see tähendab, et enne kui sa saad kõik saadaolevad võidud välja võtta, pead tegema 200 euro ulatuses panuseid sobivatele mängudele.

Panustamise nõuete täitmisel saadud võidud hoitakse ootel kuni panustamise nõude täitmiseni. Sul ei ole võimalik sularaha kontolt välja maksta. Boonuste panustamise nõuded kehtivad kontole alates boonuse aktsepteerimisest ja/või kontole kandmisest.

Rahaliste vahendite vabastamiseks pead täitma kehtiva boonuse panustamise nõude. Kui olete selle teinud, vabastatakse kõik selle tingimuse täitmise ootel olevad vahendid ja võid rahulikult sooritada väljamakse.

Lisaks annavad mõned kasiinomängud panustamise nõuete täitmisel väiksema protsendi kui teised. Sellised mängud nagu blackjack ja rulett aitavad nende nõuete täitmisel sageli palju vähem kaasa kui slotimängud. Võib olla koguni nii, et kui näiteks slotikad täidavad läbimängimise nõuet iga panustatud euro eest ühe euro ulatuses, siis blackjack ja rulett ainult iga panustatud euro eest kõigest kümme eurosenti. Täpsemad tingimused erinevad vastavalt online kasiino konkreetsete tingimustele.

Millised on panustamise nõuded, mida Eesti online kasiinod rakendavad

Siin on erinevused seinast seina. Näiteks Olybet annab klientidele väga tihti tasuta keerutusi, mille võitudele ei rakendata mitte mingeid panustamise nõudeid. Seega kõik võidud, mida klient nendest keerutustest saab on koheselt päris raha ja vabalt kontolt välja makstavad. Samas sissemakse boonuste puhul on Olybeti läbimängimise nõuded tavaliselt vahemikus 25-35-kordsed.

Üheks paremaks näiteks Eesti online kasiinodest on ka Betsafe, kelle tasuta keerutustest saadud võitudele rakenduvad tavaliselt kõigest 1-kordsed panustamise nõuded. Ka kasiinoboonusena saadud summade puhul on tingimused üsna sõbralikud ja saadud boonusraha tuleb kliendil läbi panustada 10-20-kordselt, kusjuures ka blackjack ja rulett rakenduvad nõude täitmisel täies ulatuses.

Kui rääkida kõige vähem soodsatest nõuetest siis võib öelda, et neid rakendavad tavaliselt Optibet ja Tonybet. Optibeti puhul on üsna tavaline, et lisaks sissemakse boonusele arvestatakse panustamise nõude arvutamisel ka sissemakset, millelt see boonus saadi ja kogu summalt arvutatakse panustamise nõuet, mis on tavaliselt 35-kordne. Samad tingimused kehtivad ka tasuta keerutustele. Seega on Optibeti kasiinoboonuseid üsna keeruline, kuid siiski mitte võimatu, läbi mängida. Ka Tonybeti puhul on tavaline, saadud boonus tuleb enne väljamakse tegemist 25-35-kordselt läbi mängida.

Paf ja Unibet jäävad Eesti kasiinodest nende kahe äärmuse vahepeale. Paf näiteks pakub üsna sageli lauamängude (blackjack) boonuseid, kus 20 euro panustamisel kantakse kontole koheselt 5 eurot päris raha. Unibet aga pakub tihti madalate panustamise nõuetega tasuta keerutusi ja mõnikord ka päris raha tasuta keerutusi.

Olulised märksõnad panustamise nõuete osas

Kindlasti tuleks alati enne kasiinost saadava boonuse valimist tutvuda iga pakkumise juures välja toodud tingimustega. Neist kõige olulisem on siis boonusraha pärisrahaks muutmiseks rakenduv läbimängimise nõue. Enamus juhtudel on see piisavalt soodne, et tasub boonusraha vastu võtta. Eriti loomulikult siis kui kasiinos mängimine on plaanis nii ehk naa. Sellisel juhul on saadav täiendav summa lihtsalt meeldiv boonus, mis pikendab mängukogemust või suurendab lõpuks teenitud kasumit.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.