Mida silmas pidada kasiino boonuste valikul?

Mida silmas pidada kasiino boonuste valikul?

Online kasiinod pakuvad nii uutele tulijatele kui vanadele kaladele mõnusaid boonuseid. Võimalike boonuste repertuaar on üsna lai. Segadust võivad tekitada boonuste kasutamise reeglid ja kõikvõimalikud veebikasiino poolt määratud nõuded. Seepärast olemegi võtnud kätte ja kirjutanud artikli kasiino boonuste valimisest. Järgnevates lõikudes selgitame välja boonuste tüübid, levinud vead kasutamisel ja tavalised rakendamise eeskirjad.

Milliseid boonuseid üldse online kasiinodest saab?

Netikasiinode boonused jagunevad peamiselt kahte kategooriasse: tervitusboonused ja püsikasutajate boonused.

Tervitusboonused

Esimese kategooria moodustavad kõik pakkumised, mida saavad kasutada ainult värsked liitujad. Nende boonuste põhiline eesmärk on ligi meelitada uusi kasutajaid, pakkudes registreerunutele atraktiivseid preemiaid. Enamjaolt tähendab see sissemakseboonuse protsenti teatud rahasumma ulatuses. Näiteks 100% sissemakseboonust 100 euro ulatuses. Teisisõnu saad 100-eurose sissemakse korral teise sada eurot boonusrahaks.

Uue konto avamise puhul jagatakse alatihti tasuta spinne erinevate mänguautomaatide jaoks. Priilt saadud keerutuste arv varieerub kasiinode vahel. Keskeltläbi pakutakse tervituspaketi raames paarikümnest spinnist paarisajani. Mõnel juhul saab spinnide arvu teada loosimise, näiteks loosiratta keerutuse, tulemusena.

Püsikasutajate boonused

Kindlasti ei jäta online kasiinod regulaarseid külastajaid boonustest kõrvale. Erandiks on seejuures ainult “maksa ja mängi” kontseptsiooniga netikasiinod, kus ei saa praktiliselt keegi boonuseid. Püsikasutajatele suunatud boonused hõlmavad pärisraha preemiaid, tasuta keerutusi, üllatavaid auhindu ja eksklusiivseid loosimisi. Leidub selliseidki boonuseid, mille kasutamiseks peab olema jooksvalt kasiino teenuseid kasutanud näiteks kolm või kuus kuud järjest.

Mida kasiino boonuste valikul silmas pidada?

Kasiino boonuste valikul tasub silmas pidada peamiselt kahte aspekti. Esimene neist on boonuste reaalne suurus ja teine kõikvõimalikud tingimused, mis boonuste kasutusega kaasneb.

Reaalne boonuse suurus

Boonuste hindamine tekitab alustavatel kasiinofännidel aeg-ajalt arusaamatusi. Kui palju ikkagi täpselt boonusena saad? Kindlasti tee vastavad arvutused kasvõi kalkulaatoril enne läbi. Niiviisi ei teki ootamatuid üllatusi, näiteks avastad, et boonusrahana saadav summa on oodatust tunduvalt väiksem. Ja tasuta keerutuste puhul uuri, millised slotikad on ikkagi toetatud. Vastasel juhul võid spinnide boonuse rakenduse skaalat üle hinnata.

Boonuse kasutamise tingimused

Boonuse kasutamise tingimuste jälgimine on meeletult oluline teema. Kui jätad reeglid ja tingimused selgeks tegemata, siis võid ootamatult leida, et näiteks boonusraha on kontolt täiesti haihtunud. Ja kõik sellega seotud võidud täielikult nullitud. Taoliste olukordade vältimiseks tuleb alati reeglid põhjalikult läbi lugeda.

Üks pea universaalne reegel on läbimängimisnõue. See tähendab, et pead boonusraha teatud arv kordi läbi mängima enne kui saad seda pärisrahana välja võtta. Iga online kasiino teeb siinkohal omad reeglid. Läbimängimisnõude kordade arv on enamjaolt 20 ja 40 korra vahel, jäädes üldjuhul siiski 25-35 korra vahemikku.

Kui jätad läbimängimisnõude tähelepanuta, siis võid avastada, et teenitud boonusraha läheb lihtsalt raisku. Netiavarustes leidub kasiinosid, mille tavapärane on taolist tegevus üsna tugevalt mängija kahjuks tõlgendada. Eduka nõude täitmise korral saad aga hõlpsasti kogunenud rahasumma oma tavalisele kontole kanda.

Samasugune nõue kehtib tasuta keerutuste kasutamise puhul. Võitude kätte saamiseks pead raha piisav arv kordi läbi mängima. Seejuures ei pruugi spinne sugugi kõikidel slotikatel kasutada saada. Valdav praktika on tervitusboonuse tasuta keerutuste piiramine ainult ühe mänguautomaadi raamesse. Ja läbimängimisnõue võib olla vahel kitsendatud pika nimekirjaga slotikatest, mille puhul boonusraha läbi mängimine pole võimalik.

Mis on cash-back boonused?

Eraldiseisva teema moodustab cash-back boonuste kategooria. Neid boonuseid küll kõik online kasiinod ei paku, ent tegu on sellegipoolest atraktiivse ideega. Cash-back boonused annavad sulle tagasi teatud protsendi sinu kogukahjumist. Konkreetne cash-back määr sõltub väga suuresti kasiino reeglitest. Keskeltläbi näeme boonuste protsendimääraks 10%-20%. Kindlasti leidub veebikasiinosid, mille määrad jäävad sellest veidi alla või ülespoole.

Kokkuvõte: kasiino boonuste stressivaba kasutamine

Soovid mõnusalt ja stressivabalt kasiino boonuseid kasutada? Meie soovitame silmas pidada peamiselt kahte asja. Esiteks tee endale täpselt selgeks, mida online kasiino boonus endas sisaldab. Arvesta, et boonusraha pole võrdne pärisrahaga. Teiseks aga uuri põhjalikult boonuste kasutamise tingimusi. Pea sajaprotsendiliselt kaasneb boonusraha välja võtmisel korralik läbimängimisnõue. Ära unusta, et samasugune piirang kehtib tasuta keerutuste korral.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.