Kuidas online kasiinos mängida kasutades krüptovaluutat?

Kuidas online kasiinos mängida kasutades krüptovaluutat

Nüüdseks oled tõenäoliselt krüptovaluuta kohta midagi lugenud või kuulnud. Sellised nimed nagu Bitcoin, Ethereum ja Litecoin on jõudmas meie kõigi igapäeva sõnavarasse. Mida sa võib-olla ei tea on aga see, et krüptovaluutades hasartmängude mängimise võimalused on olemas olnud peaaegu sama kaua kui need digitaalsed valuutad ise.

Suurem osa online kasiinodes aktsepteerib ka täna ainult klassikalistes valuutades sissemakseid, ehkki üha suurem arv võimaldab makseid teha ka Bitcoini või muude krüptovaluutadega. Ka Eestis tegutsevates kasiinodes on võimalus sissemakseid teha krüptovaluutades ja isegi nende puhul, kes otseselt seda ei võimalda, on võimalus esmalt teha sissemakse krüptovaluutas online rahakotti (Skrill, Neteller) ja sealt juba soovitud kasiinosse. Kogu protsess ise võtab aega maksimaalselt 10-20 minutit. 

Millele krüptovaluutasid aktsepteerivates kasiinodes tähelepanu pöörata?

Mängude valik

Sõltumata sellest, millist valuutat sa kasutad on enamiku mängijate jaoks kõige olulisem siiski see, et mängude kvaliteet oleks suurepärane. See on lõpuks ikkagi meelelahutus ja online kasiinos peaksid olemas olema sinu lemmikmängud.

Klienditugi

Krüptovaluuta kasutamisel on palju eeliseid, kuid protsessi kohta võib tekkida ka palju küsimusi. Siin tuleb mängu suurepärane klienditugi, kes on valmis aitama. Kuna kasiinod on avatud ööpäevaringselt on oluline, et klienditugi oleks reaalajas saadaval vestluse või telefoni teel.

Nutiseadmetega ühilduvus

Täpselt sama kriitiline kui võimalus pakkuda krüptovaluutas mängimist on võimalus mängida neid mänge telefonist või tahvelarvutist.

Need on vast kõige olulisemad tingimused, millele tähelepanu pöörata aga loomulikult peab kasiino kuhu oma sissemakse teed vastama ka kõigile teistele olulistele kriteeriumitele sõltumata sellest, millist maksemeetodit sa kasutad.

Miks kasutada mängimiseks krüptovaluutat?

Kuna krüptovaluuta on populaarsemaks muutunud, küsivad paljud inimesed, miks nad peaksid just krüptoraha sissemakseks kasutama. Põhjuseid on palju, kuid siin on kaks olulisemat.

Turvalisus

Kui teed krüptovaluutas sissemakse on selle kohta olemas register, mida peetakse kogu maailmas. See raskendab vastuvõtval osapoolel (antud juhul kasiino operaatoril) petmist, sest alati on olemas digitaalne jälg, kuhu su raha on liikunud.

Vahetuskurss

Kui sinu Bitcoin konverteeritakse kasiinos mängimiseks tavavaluutaks, võib operaator nõuda selle eest väikest tasu. Seetõttu tasub eelistada kasiinosid, kus saab mängudes otse Bitcoiniga panuseid teha.

Kuidas kasiinos krüptovaluutaga mängida

Oled leidnud endale sobiva krüptovaluutas mängimist pakkuva online kasiino. Soovid nüüd seal mängida. Toimi järgmiselt:

  • Ava krüptovaluuta rahakott

See on esimene samm, mille pead tegema. Võib-olla on sul juba rahakott olemas, sel juhul võid paar esimest sammu vahele jätta. Kui oled aga uus võid valida paljude digitaalsete rahakottide hulgast.

  • Osta münte

Krüptovaluutas sissemakse tegemiseks ja mängimiseks peavad sul olema mõned mündid! Saad neid osta traditsioonilise valuutaga nii nagu ostaksid veebist midagi muud.

  • Vali leht, kus mängida

Nüüd, kui mündid on olemas on aeg leida koht, kus neid kasutada. Peamine on otsida veebileht, mis pakub mänge, mida soovite mängida: kasiino, spordiennustus, pokker, bingo jne.

  • Tee sissemakse

Tehing ei võta üldse kaua aega, eriti kuna paljud lehed annavad sulle krediiti seniks kuni tehing kinnitatakse.

  • Vali mäng ja naudi

Oledki mängimiseks valmis! Otsi mäng, mida soovid mängida, vali laud ja panuste tase. Sealt edasi on mängimine täpselt samasugune, mis mõne muu valuutaga mängides. 

Kui mängid krüptovaluutas, pead arvestama ka valuuta vahetuskursiga kui soovid mingil hetkel krüptovaluutat tavavaluutaks tagasi vahetada.

Kokkuvõte krüptovaluuta kasutamises online kasiinos

Käibes on üha enam krüptovaluutasid ja see tähendab järjest rohkem võimalusi, mida hasartmängulehtedel kasutada. Kasiinod on olnud ühed esimesed krüptovaluutade kasutuselevõtjad ja see protsess ei ole aeglustumas. Kui soovid kasutada uusi võimalusi sissemakseteks, siis digitaalseid rahakotte kasutades ja krüptovaluutades sissemakseid tehes saad oma lemmikmänge muretult edasi mängida!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.