Kuidas Eestis mängida online bingot

Kuidas Eestis mängida online bingot

Kui arvad, et bingo on üsna kaasaegne mäng, siis eksid, sest ajaloost on teada, et esmakordselt mängiti bingole sarnanevat mängu juba XVI sajandil. Tol ajal oli populaarne mäng nimega “beano”, kus mängijad märkisid oma kaartidele numbreid kotist välja tõmmatud numbritele vastavalt. 

Tehnoloogia on sellest ajast saadik arenenud ja bingo mängimise viis on sellega koos samuti arenenud. Meie armastatud bingo põhimõtted ja reeglid on aga selle loomisest saati jäänud suures osas samaks.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!

Online bingo populaarsuse tõus

Varem oleksid pidanud bingo mängimiseks minema mõnda bingosaali ja koos paljude teiste mängijatega koos osalema bingomängus. Kuigi bingosaalid on endiselt saadaval, on need suures osas oma populaarsuse ja kättesaadavusega varjutanud online bingo, kuna 85% mängijatest valib reaalse bingosaali asemel võimaluse veebis oma lemmikmängu mängida. Eesti online kasiinodest pakuvad bingo mängude mängimise võimalust Paf, Unibet ja Maria Casino.

Kui arvad, et eelistaksid mängida bingot mugavalt kodus, selle asemel et minna bingosaali, siis on mõned asjad, mida peaksid teadma. Kuna saadaval on lugematul hulgal erinevaid mänge, teemasid ja jackpotte, võib online bingo esmakordne mängimine olla veidi hirmutav, kuid tegelikult on bingo mängimine internetis oluliselt lihtsam kui reaalses elus, sest numbrite märkimine bingopiletil tehakse mängija eest ära. 

Kiire ülevaade bingo mängimisest

Üks aspekt, mis muudab bingo nii populaarseks mänguks kogu maailmas ja igasugustes vanuserühmades, on see, et bingo reegleid ja juhiseid on uskumatult lihtne õppida. Lühidalt öeldes pole vaja teha muud, kui kuulata ja/või vaadata loositud numbreid ja need oma kaardil ära märkida. Lihtne, eks? See on bingo mängimise kiirversioon. Kuid on mitmeid erinevaid bingomängude tüüpe, mis võivad oma olemuselt varieeruda. Seetõttu on alati hea mõte tutvuda bingo reeglitega ja mängu erinevate variatsioonidega.

Kuidas bingo toimib?

Sinu piletil olevad numbrid vastavad võimalikele numbritele, mida bingo mängus saab loosida. Klassikalises bingomängus võitmiseks pead saadud numbritega täitma ühe või mitu rida. Bingo mängu kõige suurem võit saabub aga sellele mängijale, kes saab esimesena loositud numbritega täidetud kogu oma bingopileti. Mõned online bingo versioonid pakuvad seejuures ka jackpoti võitmise võimalust kui bingopilet õnnestub täita teatud numbrite jooksul. 

Kuidas mängida online bingot

Internetis bingo mängimine on väga lihtne, sest kõige raskem osa ehk loositud numbrite märkimine on sinu eest ära tehtud. Esiteks pead online bingo mängimise võimalust pakkuvasse online kasiinosse endale konto tegema ja sinna sisse logima. Mõned Eesti online kasiinod pakuvad konto loomisel ka õigust saada tervituseks erinevaid pakkumisi näiteks tasuta bingopileteid.

Sisene bingo fuajeesse vajutades online kasiino pealehel bingo alalehe nimel. Vali bingo vahekaardilt, millisesse ruumi soovid minna. Bingo fuajees näed, kui palju iga mängu piletid maksavad, millised on auhinnad ja millal algab järgmine mäng. Edasi ei olegi muud vaja teha kui märkida ostetavate piletite arv, jälgida loosimist ja hea õnne korral võita endale rahaline auhind. 

Veel üks hea omadus online bingo mängimisel on see, et loosimised toimuvad praktiliselt kogu aeg, seega võid sa valida just endale sobiva ajahetke millal soovid bingot mängida ja ei pea sõltuma bingosaalis toimuvate loosimiste ajakavast.