Kuidas Eesti online kasiinod uusi mängijaid ligi meelitavad?

Как взять под контроль свои игровые привычки

Interneti ja tehnoloogia arenguga on online kasiinod hakanud järjest enam mängijate seas populaarsust koguma. Esiteks on online kasiinode tõttu hasartmängud muutunud kättesaadavaks miljonitele inimestele võrreldes tavaliste maismaal asuvate kasiinodega. Näiteks ka Eestis on igal mängijal võimalik Eesti online kasiinos mõne minuti jooksul mängima hakata, samas kui maapealsed kasiinod on olemas vaid suuremates linnades.

Online kasiinode valdkond on kasumlik, mis paneb erinevad platvormid konkureerima iga üksiku mängija pärast. Üks kõige kindlam võimalus klientide meelitamiseks on pakkuda mängijatele armsaks saanud kõrge RTP-ga (“Return to Player” ehk tagasimakse mängijale) online slotikaid. Kuid see pole ainus meetod. Vaatame selles artiklis lähemalt millega Eesti online kasiinod endale uusi kliente ligi meelitavad ja vanu kliente enda juures hoiavad.

1. Helded tervitusboonused

Kuidas kõige paremini meelitada uut mängijat oma online kasiinos mängima? Õige vastus on  pakkudes talle mängude proovimiseks ja panustamiseks veidi raha. See on paljude online kasiinode põhiline strateegia. Kui täpsem olla, siis Eestis pole praktiliselt neid online kasiinosid, mis moel või teisel ei pakuks oma uutele klientidele liitumise ja esimese sissemaksega koos tervitusboonust.

Tavaliselt saavad mängijad boonuse kohe pärast online kasiinosse registreerimist mõnes slotimängus tasuta keerutuste näol. Reeglina kehtivad need tasuta keerutused ühes populaarses slotimängus, kuid mõnikord on võimalik valida ka mitme erineva mängu vahel. Tavaliselt tuleb saadud tasuta keerutused ära kasutada 7 päeva jooksul ning nendest saadud võitudele kehtivad panustamise tingimused.

Suuremad boonused, mis võivad ulatuda sadadesse eurodesse, on võimalik saada kui teostada Eesti online kasiinosse esimene sissemakse. Sissemaksega seotud boonus antakse protsendina sissemaksest.  

2. Koostöö juhtivate mängutootjatega

Isegi need, kes pole kunagi online kasiino slotimängudest kuulnud on ilmselt vähemalt korra kuulnud nimesid Microgaming või NetEnt. Need on juhtivad online kasiino slotimängude arendajad koos selliste tuntud tegijatega nagu Yggdrasil, Playtech, Pragmatic, Endorphina ja paljud teised.

Online slotikate tarkvara kvaliteet mõjutab kasutajate kogemusi. Veendumaks, et tervitusboonusega liituma meelitatud mängijad püsivad mängimisest huvitatud, peab online kasiino tagama tipptasemel mängukogemuse. Tänapäeva online kasiino slotimängude mängimine on tihti elamus omaette, sest mängu erinevad funktsioonid ja graafilised võimalused viivad mängijad videomängudele sarnanevasse maailma, kus lisaks kõigele on võimalik veel ka raha võita.

3. Mugavad sissemakse ja väljamakse meetodid

Mis võib takistada inimesel online kasiinosse sissemakse tegemist? Tehingu teostamise võimatus, kuna klient ei kasuta pakutavaid võimalusi raha sissemakse tegemiseks. Tänapäeval on see ebamugavus aga Eesti online kasiinode puhul kõrvaldatud. Suurem osa korralikest online kasiinodest aktsepteerib VISA ja MasterCard pangakaarte, internetipanga kaudu teostatavaid sissemakseid, veebirahakotte nagu Skrill või Neteller ning lisaks veel ka näiteks krüptovaluuta Bitcoini sissemakseid.

Tegelikult on mõne Eesti online kasiino puhul võimalik teha ka nende maapealses teeninduspunktis sularahas sissemakse oma online kasiino kontole.

4. Ööpäevaringne klienditugi

Algajal online kasiino kasutajal on kindlasti esmalt palju küsimusi, mis on seotud mängude ja raha ülekannetega. Kliendi küsimustele reageerimise kiirus ja küsimusele vastamise professionaalsus on online kasiino jaoks otsustav tegur, tagamaks, et mängija jätkab mängimist just seal. 

Eesti online kasiino klienditoe tase on väga kõrge ja klienditoe meeskonnad räägivad erinevaid keeli. Eesti klientide jaoks on olemas võimalus suhelda emakeeles, aga ka inglise või vene keeles.

5. Boonused ja pakkumised juba olemasolevatele mängijatele

Kui ülaltoodud jõupingutused on suunatud peamiselt uute klientide online kasiinosse mängima meelitamisele siis tegelikult üritavad online kasiinod ka olemasolevaid mängijaid hoida. Seetõttu on neil kõigil olemas spetsiaalne boonussüsteem, mis motiveerib kasutajaid online kasiinos panustama ja mängimist jätkama. Lihtsalt aktiivne mängija olemise eest on võimalik tihti saada tasuta boonused ja boonusraha oma järgmisele sissemaksele.

Kokkuvõttes võib öelda, et kui soovid veeta mõnusa õhtu slotimängude mängimisel või online kasiinos lauamängudes panuste tegemisel, eelista Eesti online kasiinosid, mis pakuvad oma mängijatele palju atraktiivseid boonuseid. Nendele, kes soovivad vahetut kasiinokogemust on online kasiinod võimaldamas mängimist ka live kasiino keskkonnas, kus otsepildi vahendusel saab nii vahetu kogemuse kui kodus mängides on üldse võimalik.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 120 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!