Krüptoraha kasutamise trendid hasartmänguturul 2021. aastal

kasiino

Üks valdkond, mis on alates eelmisest aastast märkimisväärselt kasvanud, on krüptovaluutade kasutamine. Bitcoin ja mitmete teiste krüptovaluutade väärtused on alates pandeemia algusest nautinud korraliku tõusu ning ka järjest rohkem inimesi on teadlikud krüptoraha olemasolust ja erinevatest kasutamisvõimalustest.

Rongi peale on hüpanud ka online kasiinod ja spordiennustust pakkuvad veebilehed, millest järjest enam pakub võimalust teha sisse- ja väljamakseid krüptovaluutades. Vaatame lähemalt, mida toob lähitulevik hasartmängu maailma ja krüptovaluutade omavahelistes suhetes. 

Krüptovaluutadega tehingud online kasiinodes on tulnud selleks, et jääda

Aja jooksul on online kasiinod palju muutusi läbi teinud. Tänapäevases maailmas on need muutused püsinud ja arenenud, hõlmates ka tehnoloogilisi edusamme.

Spordiennustuse ja online kasiinode veebilehtedele on plokiahelatehnoloogiast tohutult kasu olnud. See annab võimaluse online kasiino ja kliendi vahelistest ülekannetest täielikult välistada kolmas osapool, kuna krüptovaluutaga tehtud tehingud on suuresti anonüümset laadi. 

Paljud inimesed naudivad ja eelistavad neid tehinguid just turvalisuse ja anonüümsuse tõttu. Traditsioonilised maksemeetodid jäävad endiselt suurimate online kasiinode puhul võimaluseks, kuid nüüd asendavad krüptorahad neid vanu meetodeid. Pealegi paneb krüpto ülekannete turvalisus kasutajaid end mugavamalt tundma, sest identiteedivarguse ja häkkimise võimalused on viidud miinimumini. 

Seega on krüptovaluutast saanud paljude mängijate peamine ja eelistatud valik maksete tegemisel ning see jääb ka järgnevatel aastatel selliseks.

Soodsamad tehingud 

Online kasiinode jaoks on krüptovaluutadega tehinguid teha tavaliselt odavam. Krüptomaksete töötlemisel makstakse ainult murdosa sellest, mida nad maksavad töödeldavate tehingute eest.

Seetõttu võimaldavad paljud Bitcoini kasiinod oma klientidel oma võidud kohe välja võtta. See muudab ka mängijatele hasartmängude mängimise odavamaks.

Paremad boonused ja pakkumised

Kuna online kasiino operaatoritel on krüptoraha maksete töötlemine odavam, saavad nad pakkuda oma klientidele ka paremaid soodustusi ja boonuseid. Kui soovid saada kasiinodes mängimiseks rohkem raha, siis kasuta ära Bitcoini ja teiste krüptovaluutade maksetega online kasiinode pakutavaid suuri soodustusi ja boonuseid.

Krüptoraha on suurepärane võimalus hasartmängutehingute vältimiseks pangakontol

Paljud mängijad püüavad vältida oma pangakontol hasartmängudega seotud tehinguid, et vältida teatud probleeme pangaga tulevikus suhtlusemisel, näiteks laenu võtmisel. Mängijad kasutasid selleks varem digitaalseid rahakotte nagu Skrill või PayPal, kuid paljud otsustavad nüüd kasutada ka krüptovaluutasid.

Kokkuvõte krüptorahade kasutamisest online kasiinodes 2021. aastal

Üldiselt on privaatsus ja mugavus peamised põhjused, miks krüptorahaga hasartmängudele ja seda maksemeetodit võimaldavatele online kasiinodele üle minnakse. Lisage sellele Bitcoini praegune väärtus, mis muudab ahvatlevaks selle omamise iseenesest. 

Krüptovaluutade järjest suurenev populaarsus ja väärtuse tõus tähendab ainult seda, et nüüd on krüptosid inimestel ka kulutamiseks. Sellega võime eeldada, et krüptoraha makseid kasutavad online kasiinod saavad sel aastal ja ka lähiaastatel järjest rohkem kliente.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 120 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!