Jalgpalli EM spordiennustus ja jalgpallipidu Pafis

Jalgpalli EM spordiennustus ja jalgpallipidu Pafis

Jalka EM on kindlasti paljude spordisõprade jaoks selle aasta üks kõige oodatum spordisündmus. Algselt pidi jalka EM 2020 aastal toimuma, kuid maailma tabanud pandeemia lükkas suursündmuse ühe aasta võrra edasi ja nüüd on jalgpalli EM 2021. aastal meie ees.

Ülipõnevaid mänge jagub tervelt kuuks ajaks ning Paf võimaldab klientidel teha oma  EURO 2020 ennustus ning koos sellega veelgi pinget kruvida. Kõigile, kelle valikuks on teha oma jalgpalli EM 2020 ennustus Pafis, on auhinnafondis 11 000 eurot, mida Paf loosib välja kõigi jalgpallile panustajate vahel. See tähendab 500 eurot iga mängupäeva kohta, mis jagatakse 5 õnneliku vahel 

Sul pole vaja teha muud, kui teha oma jalgpalli spordiennustus vähemalt 10 euro eest ning järgmisel tööpäeval osaled loosis. Kuna loosimine toimub vaid Pafi Eesti mängijate seas on sul väga head võiduvõimalused.

Kuidas jalgpalli EM panustamine ja jalgpallipidu Pafis toimub?

See Pafi kampaania kestab kogu EURO 2020 turniiri aja ehk alates 11. juuni kuni 11. juuli. Kokku on auhinnafondis 11000 eurot, mis jaotatakse 22 loosipäeva peale. Ehkki selle kuu aja jooksul on 30 kalendripäeva siis oma EM 2020 ennustus on võimalik teha vaid mängupäeval. 

Iga vähemalt 10 euro suurune jalgpalli EM panus kvalifitseerub auhinna loosimisele ja  jalgpalli EM-i mängupäeva järel loositakse välja 5 x 100 euro suurust auhinda.

Igapäevases loosis osalevad seega ainult need mängijad, kelle eelmise päeval jalgpalli EM panustamine oli vähemalt summas 10 eurot või sellest enam. Pea ka meeles, et arvesse lähevad vaid mängueelsed panused ja live panuste tegemine kampaanias arvesse ei lähe.

Sinu loosimises osalemiste arv ei ole piiratud. Seega võid osaleda kokku kuni 22 loosimisel, kus igaühes on võimalik võita 100 euro suurune auhind. Tehtud panuste summa ei mõjuta loosimise tulemust.

Paf loosib auhinnad välja mängupäevadele järgnevatel tööpäevadel. Teisisõnu kui mängud toimuvad reedel või laupäeval, siis pead ootama esmaspäevani, et loosimise tulemustest teada saada. Muudel päevadel saab võidu kontole juba järgmisel päeval.

Kõik auhinnad on pärisrahas ning see raha kantakse võitjate Paf.com mängukontole. Soovi korral võid raha sealt koheselt kontolt välja võtta või kasutada Paf.com muudest toodetes.

Kampaanias saavad osaleda vaid Eesti mängijad, mis on eriti soodne, sest auhindade võitmisel ei pea konkureerima kõigi teiste riikide klientidega ja võidu tõenäosus on seega palju suurem.

Võitjate nimed avaldab Paf oma võitjate leheküljel ja see on hea koht, kus järgmisel päeval vaadata, kas võit õnnestus saada või mitte.

Mis teeb selle Pafi jalgpallipidu kampaania eriliseks

Loomulikult korraldab Paf tihti erinevaid kampaaniaid nii spordiennustuses kui kasiinos aga ka näiteks live kasiinos. Selle kampaania teeb aga eriliseks see, et jalgpalli EM panus annab loosipileti ainult Eesti klientidele ja seega on võimalike osalejate arv märgatavalt väiksem.

Kuivõrd osalemiseks piisab ainult 10 euro suurusest panusest ja koefitsiendi suuruse osas mingeid piiranguid ei ole seatud, on see üsna hea võimalus mängupäeva jooksul toimuvate mängude seast leida endale suhteliselt suure tõenäosusega ja turvaline jalgpalli EM spordiennustus. Lisaks võidule saab nii endale ka loosipileti ja võib olla on juba järgmisel päeva 10 euro suurusest panusest kokku saanud 110 eurot Pafi kontol.

Kokkuvõte Pafi jalgpallipidu kampaaniast

Paf on Eesti klientide jaoks üks neid spordiennustuse portaale, kus on alati võimalik osaleda erinevates kampaaniatest. Võid täiesti kindel olla, et selline suurturniir nagu jalgpalli EURO 2020 ei jää mitte mingil juhul tähelepanuta.

Paf jagab kuu aja jooksul eestlaste vahel välja 11 000 eurot andes kõigest 10 euro suuruse panuse eest jalgpalli EM mängule loosipileti, mis toob iga mängupäeva järgselt viiele õnnelikule 100 eurot päris raha Pafi kontole. Kindlasti pole see aga kõik ja veelgi suuremaid üllatusi on oodata veel ka EURO 2020 turniiri käigus nii, et kindlasti tasub juba täna endale Pafis konto avada, et  erinevatest kampaaniatest ja pakkumistest kindlasti osa saada. 

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!