5 suurimat viga mida online kasiinos mängides vältida

5 viga mida kasiinos vältida

On palju väikeseid vigu, mida iga kauaaegne mängija on õppinud vältima kuid mis algaja jaoks ei riku mitte ainult mängukogemust, vaid millel võivad olla ka pikaajalised tagajärjed. Me teame, et pole võimalik kontrollida jagatavaid kaarte, kuid hoolikus tagab vähemalt selle, et sa ei reageeri üle kui asjad ei lähe soodsas suunas ning ei muutu ka võitmise ajal liiga enesekindlaks.

See artikkel aitab sul paremini teadvustada, mida silmas pidada kui järgmine kord oma lemmik online kasiinosse sisse logid. Seega siin on 5 suurimat viga, mida online kasiinos tuleks vältida.

Mängimine litsentsita kasiinodes

See risk võib tunduda ilmne, kuid kahtlastes veebikasiinodes mängib ikka veel märkimisväärne arv inimesi. Kõigil usaldusväärsetel kasiinodel on riiklikul tasemel tegevuslitsentsid ning tavaliselt soovivad veebikasiinod, et sa mõistaksid et neile on litsentsi andnud vastavad reguleerivad asutused.

Usaldusväärsed kasiinod teevad pingutusi, et näidata, et nad on ausad. Üks viis, kuidas nad seda teevad on kolmanda osapoole audit. Maksete turvalisus on äärmiselt oluline ja seda ei tohiks hasartmänge pakkuva veebilehega liitumisel kunagi kahe silma vahele jätta.

5 suurimat viga mida online kasiinos

Online kasiinos konto registreerimine valede andmetega

Peamine põhjus, miks inimesed online kasiinodesse registreeruvad, on see, et see annab parema võimaluse olla anonüümne kui traditsioonilises maapealses kasiinos käimine. See kehtib eriti avaliku elu tegelaste kohta, kuid võib laieneda ka igale ametiisikule või pereinimesele, kes ei soovi, et maailm teaks, mida ta nädalavahetustel teeb.

Kahjuks, kui esitad registreerumisel võltsitud andmeid võib see valusalt kätte maksta kui on aeg võidud välja võtta. Mõni kasiino nõuab uutelt mängijatelt identiteedi kontrollimiseks lisadokumentide esitamist ja kui sinu esitatud andmed on vastuolus, võib see sinu konto jäädavalt blokeerida. Samuti kaovad sellistel juhtudel tõenäoliselt kõik võidud.

Kasutatavate vahendite haldamise kava ja panustamisstrateegia puudumine

Vahendite kasutamise strateegia puudumine on tõenäoliselt kõigi hasartmängudega tekkivate probleemide ema, eriti kui mängid sageli. Võid seda nimetada strateegia omamiseks või teadmiseks, millal mängimine lõpetada ja see kõlab paberil lihtsalt, kuid paljud inimesed eiravad omaenda nõuandeid ja kaotavad raha. Suure võidu põnevus võib panna panuseid tõstma ja tekitada soovi võtta suuremaid riske.

Kasiinos mängijate üldine reegel on see, et pane pool võidust kõrvale, nii et kui sa hiljem kaotad lahkud hiljem siiski kasumiga.

Kõige hullem, mida saad kasiinos teha on mängida rahaga, mida sul pole. Kui mõistad, et oma raha kaotamine on piisavalt halb peaksid kindlasti aru saama ka, et krediiti hasartmängude mängimiseks ei tohi võtta. See viib vaid tõsiste probleemideni.

Ära usu pimesi õnne pöördumisse

Mängijatel on kalduvus uskuda, et kui üks tulemus tuleb mitu korda järjest siis kindlasti järgmise paari proovimise korral tuleb selle tulemusele täpselt vastupidine tulemus. See võib tunduda loogiline, kuid see pole tõsi. Näiteks kui ruletilaual maandub kuul mustal värvil 8 järjestikuse mänguvooru jooksul, kas see viitab sellele, et järgmises voorust tuleb kindlasti punane?

Pea meeles, et iga ruletirattal tehtud keerutus on uus, iseseisev ja ükski varasem tulemus ei vihja sellele, milline uus tulemus on.

Boonuse tingimuste tähelepanelikult lugemata jätmine

Tervitusboonused on väga atraktiivsed ja võivad parimat võimalikku pakkumist tunnetades panna sissemakse tegemisega kiirustama. Seda seni kuni proovid raha välja maksta ja avastad, et muud tingimused on boonusel ka olemas. Loe alati boonuste tingimusi ja kõiki ülejäänud tingimusi, et hiljem mitte jänni jääda.

Lisaks peaksid enne online kasiinosse sisse logimist ja rahalise sissemakse tegemist tegema taustauuringu. Tahad teada kõike kasiino usaldusväärsuse kohta, eriti mis puudutab väljamakseid. Õnneks on inimestel rohkem motivatsiooni halbade uudiste levitamiseks kui nad ise langevad pettuse ohvriks seega see teave peaks olema hõlpsasti leitav.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.