5 parimat boonuspakkumist Eesti kasiinodes

5 parimat boonuspakkumist

Eestis tegutsevad kasiinod on oma pakkumistes üsna lahked ja uuendavad neid igakuiselt ka tihti isegi iganädalaselt. Loomulikult pakuvad praktiliselt kõik uutele klientidele konto registreerimisel ja esimese sissemakse tegemisel tervitusboonuseid. Nende kohta leiad väga hästi infot meie kasiino ülevaadetest aga siinkohal pöörame tähelepanu nendele pakkumistele, mis on hetkel saadaval nii uutele kui ka juba olemasolevatele klientidele.

Niisiis siin on top 5 nimekiri pööratud järjestuses hetkel Eesti kasiinode parimatest boonuspakkumistest.

Koht nr. 5: GrandX kasiinos igal esmaspäeval ja reedel 60% boonust kuni 200 eurot

Naudi 60% kuni 200 euro suurust boonust oma esimeselt esmaspäeval ja/või reedel tehtud sissemakselt. Boonus kehtib ainult Sinu esimesele sissemaksele, mis on tehtud esmaspäeval või reedel.

Boonust on võimalik saada sissemaksete lehel. Sissemakset tehes tuleb linnutada boonuse kastike. Nõutav vähemalt 10 eurone sissemakse ja boonusele kehtib 40x läbimängimise nõue, mis tuleb täita 14 päeva jooksul.

Koht nr. 4: Unibeti 25 000 euro suurune auhinnafond live-kasiinos

Unibeti live-kasiinos ootab sind iga nädal uus läbimänguturniir, kus selgitatakse välja 25 000 euro suuruse auhinnafondi saatus. Oma osa sellest auhinnast saavad 100 parimat ja kõige edukamale mängijale on võiduks lausa 5000 eurot. 

Selles pakkumises võidavad need, kes teevad panuseid suurtes summades. Registreeru osalejaks, vali live-kasiinost mistahes mäng ja asu uuel nädala edetabelit vallutama. Live-kasiinos käib mäng reaalse diileri vastu reaalajas, mis teeb mängimise ja auhinnafondi nimel võistlemise veelgi erilisemaks. Kampaania kestab iganädalaselt kui 7. detsembrini.

Koht nr. 3: Olybet annab 1100 eurot boonust ja 600 tasuta spinni

Pakkumine kehtib kõigile uutele OlyBeti konto loonud klientidele kuni 31.12.2020 ja iga mängija saab kampaanias osaleda vaid ühe korra. Mängija peab OlyBet konto loomisel kasutama koodi CAS1100, mis aktiveerib kampaania. Seejärel tuleb mängijal teha oma vastloodud OlyBeti kontole sissemakse. Boonus on jaotatud neljaks eraldi osaks:

  • Esimene sissemakse 100% boonust kuni 200 eurot;
  • Teine sissemakse 75% boonust kuni 300 eurot;
  • Kolmas sissemakse 50% boonust kuni 200 eurot;
  • Neljas sissemakse 100% boonust kuni 400 eurot.

Tasuta keerutused aktiveeruvad NetEnti õnneratas. Uus klient peab selleks avama slotimängu Berry Burst ja ekraanile õnneratta funktsioon, mida keerutades selgub tasuta keerutuste arv.

Koht nr. 2: Võida Optibetist unistuste auto BMW X2 või teisi ägedaid auhindu

Optibetis annab iga slotikates, Betgamesis või Gameshowdes panustatud 10 eurot sulle ühe loosipileti ning iga live kasiinos või lauamängudes panustatud 30€ annab ühe loosipileti. Spordiennustuses annab iga panustatud 5 eurot ühe pileti. Arvesse lähevad vähemalt kahe (või enama) valikuga mitmikpanused, kus iga valitud koefitsient on 1.3 või suurem.

Kampaaniaperiood on 08.09.2020 kuni 29.11.2020 ja loosipileteid võib koguda piiramatus kogustes. Igal kuul vähemalt ühe loosipileti kogunud mängijad osalevad selle kuu loosis. Kampaaniaperioodi jooksul toimub kokku 3 loosimist ja igakuiste looside auhindadeks on üks iPhone 11 PRO ja äks Apple Watch 5.

Peaauhinna loos toimub 30.11.2020. BMW X2 sDrive18i antakse võitjale üle 3 kuu jooksul. Autol on Optibeti bränding ja võitjal on kohustus sõita bränditud autoga 24 kuud. Võitjal on võimalus auto asemel valida rahaline auhind väärtuses 30 000 eurot.

Koht nr. 1:“Drops & Wins” kampaania Tonybetis ja/või Slots.io kasiinos 2 000 000 eurose auhinnafondiga!

Pragmatic Play mängutootjaga toob sinuni võimsa kampaania! Kampaania turniiril või auhinnasajul osalemiseks peavad mängijad avama suvalise kvalifitseeruva mängu ja nõustuma osalemisega. 

Võrgustiku kampaania kogu auhinnnafond on 2 000 000 eurot, mis on jagatud järgmiselt:

  • Turniiri nädalad (kokku 32): Eeldatav auhinnafond 30 000 eurot vastavalt panuse kordajale üle 350 rahalise auhinna suhtes;
  • Auhinnasaju nädalad (kokku 32): Eeldatav auhinnafond 32 200 eurot, igapäevane auhinnafond 4 600 eurot vastavalt panuse kordajale üle 80 rahalise auhinna suhtes.

Kindlasti tasub osaleda kõigis neis nimetatud kampaaniates, et anda oma õnnele suurem võimalus ja võita suurepäraseid auhindu!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.