Võta neljapäeviti Olybeti live kasiinos kuni 50 eurot pärisraha

OlyBet kampaania

Tänu Olybetile on nüüd neljapäeviti live kasiinos mängimine veelgi põnevam ja kasulikum. Nimelt annab Olybet oma mängijatele, kes neljapäeviti Evolution ruletis oma õnne proovile panevad kuni 50 eurot pärisraha, mis kantakse juba kontole järgmisel tööpäeval.

Kuidas Olybeti neljapäevane 50 euro pärisraha kampaania toimib?

Kampaanias osalemise reeglid on väga lihtsalt. Ava igal neljapäeval Evolution live kasiino ruletilaud ja tee minimaalselt 5 euro suuruseid panuseid. Kui tuleb sama kuupäeva number, mis parasjagu on saad sa järgmisel päeval 10 eurot oma kontole. Ja nii kuni 5 korda järjest. 

Pea osalemisel kindlasti meeles ka järgnevalt reegleid ja tingimusi. Sinu panus ei pea olema tehtud ilmtingimata õnnenumbrile (ehk käesoleva kuupäeva numbrile). Kokku on sul võimalik saada päevas 5 preemiat ehk kokku 50 eurot.

Nii nagu kõigi kampaaniate puhul pead pakkumisega liitumiseks olema vähemalt 21-aastane Olybeti klient. Pakkumises osalevad Evolution Ruletilauad Olybeti Live Kasiino kategoorias.

Maksimaalne ruletilaua täitmine on 70%. See tähendab, et sinu tehtud panuste peale kokku ei tohi võidu tõenäosus laual olla suurem kui 70%. Teisisõnu kui teed näiteks panuse mõlemale nii mustale kui punasele värvile ei lähe see panus antud kampaanias arvesse. Küll aga sobib näiteks 5 euro suurune panus, mis on tehtud kas ainult mustale või ainult punasele värvile.

Rahalised auhinnad lisatakse mängijate kontodele järgmisel tööpäeval enne kella 14:00. Kampaania on aktiivne igal neljapäeval kell 00:00 – 23:59 ja pakkumist saab kasutada ühe korra (inimese, IP aadressi või majapidamise kohta). Nende reeglite rikkumise korral blokeeritakse mängija Olybeti konto.

Olybet jätab endale õigus kampaania iga kell ka lõpetada või muuta tingimusi vastavalt vajadusele. Hetkel kehtib see kampaania aga igal neljapäeval. Lisaks ülaltoodule kehtivad OlyBeti loomulikult ka Olybeti üldised reeglid ja tingimused.

Mis on selle Olybeti kampaania suurimad plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle Olybeti kampaania suurimad positiivsed küljed ja ka puudused:

+ Auhinnaks on pärisraha

+ Võitmiseks on vaja oodata ainult õnnenumbrit

+ Võita saab kuni 5 korda

– Võidud kantakse kontole alles järgmisel päeval

Kui mõningane ootamisaeg välja arvata on tegu siiski super võimalusega endale 50 eurot päris raha kontole juurde teenida.

Kokkuvõte Olybeti neljapäevasest live kasiino kampaaniast

Alati on tore kui kasiino premeerib oma mängijaid täiendava rahaga ja Olybet jagab koguni pärisraha, millele pole mingeid panustamise tingimusi. Lihtsalt live kasiino ruletis on tavalise mängimisega ja õnnenumbri saabumisel võimalik saada meeldiv lisaraha oma kontole.

 Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.