Uus slotikas ja 40 000 € OlyBetis!

OlyBet online kasiino

Microgaming on valmis saanud uue ja põneva slotimänguga Highlander ning selle tutvustamiseks on OlyBeti kasiino klientidele pakutud võimalust osaleda suures loosimises. Kuni 21. Detsembrini Highlander TM Slot Machine mängu mängides võid saada osa suurest põhiloosimisest ja igapäevastest väiksematest loosimisest – kokku on loosifondis 40 000 €!

Kampaania alused

  • Kampaania periood on 6.12 – 21.12.2017.
  • Kampaanias osalemiseks kvalifitseerub üks kindel slotimäng – see on Microgamingu poolt loodud Highlander.
  • Tegemist on loosikampaaniaga, kus ülalnimetatud mängu mängides saab koguda loosipileteid ning mille auhinnafondis on 40 000 €.
  • Peaauhindade loosimine toimub 21. detsembril, kuid iga päev leiavad aset ka väiksemad loosimised.
  • Põhiloosimisel on 12 auhinda – peaauhinnaks 10 000 €, kaks inimest võidavad 2000 €, kolm inimesed saavad endale 1000 € ning 6 inimest saavad 500 € võrra rikkamaks.
  • Põhiloosimisele annab OlyBet ühe pileti iga kord, kui panustad kampaania mängus Highlander vähemalt 30 €.
  • Igapäevastel loosimistel on erinev arv võitjaid ning auhindade suurused erinevad samuti. Ühe kampaaniapäeva jooksul kampaania mängus vähemalt 10 raundi mängides saad ühe loosipileti järgmise päeva loosimisele.
  • Päevaloosimistele saab siseneda maksimaalselt vaid ühe piletiga, pealoosimisele kogutavate piletite arv ei ole piiratud.
  • Kampaania toimub korraga kogu Microgamingu võrgus, seega auhinnaloosis osalevad ka teiste saitide mängijad.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Suur auhinnafond

Igapäevased loosimised annavad rohkem võimalusi võita

Kampaanias kvalifitseerub vaid üks mäng

Kampaania on Microgamingu võrguülene, mis vähendab võiduvõimalusi

Hinnang

4.0

Hinnangu selgitus

Meil on hea meel, et OlyBet korraldab uue mängu tutvustamiseks suure auhinnafondiga kampaania, kuid ära lase end neist numbritest pilvedesse viia – auhinnafond ja kampaania kehtivad mõlemad üle Microgamingu võrgu, mistõttu võivad sellest osa saada ka paljude teiste online-kasiinode mängijad. Igapäevased väikeloosimised ja reegel, et neil on võimalik teenida vaid üks loosipilet, suurendavad võiduvõimalusi küll veidi, kuid nagu loosimiste puhul ikka, kõik on õnne küsimus.

Klienditugi

Kui midagi jäi veel ebaselgeks või kui soovid mängu või auhindade kohta küsimusi esitada, võta kindlasti ühendust OlyBeti klienditoega, kes on Sinu jaoks saadaval iga päeva suurema osa päevast.

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +2)

Live-vestlus: jah
E-post: [email protected]
Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.