Unibetist jõulukingiks 5000 €!

Unibet kasiino kampania

Unibet on käivitanud kampaania mõtlevale mängijale! Mõtlevale sellepärast, et selles kampaanias osalevad vaid live kasiino mängud ja just live kasiino mängud on need online kasiino mängud, kus kasiino eelis mängija ees on kõige väiksem. Slotikatel on Sul küll võimalus hiiglaslikke võite püüda, aga selleks on tohutult ja ainult õnne vaja. Live kasiinos edu saavutamiseks piisab samuti vahel kõigest õnnest, aga seal on ka oskusel suur roll.

Unibet online kasiinos on nüüd veel viimast nädalat käimas suur live kasiino turniir, kus välja jagatakse kokku 150000 euro väärtuses rahalisi auhindu. Järele jäänud nädalal toimub 25000 euro suuruse auhinnafondiga turniir, mille võitja paneb taskusse 5000 € puhast raha!

Sõltumata sellest, kas Su lemmikmänguks on rulett, Blackjack või mõni muu live kasiino mäng, saad siin kampaanias oma võimaluse. Kindlasti arvesta sellega, et kampaanias loevad vaid need ringid, kus panustad vähemalt 10 senti (pole just väga kõrge piir või mis). Panustada tasub aga kõvasti, sest just Sinu panuste summa otsustab selle, missuguse tabelikoha saavutad.

Ja pärast iganädalasi detsembriturniire ootab Sind veel üks 75000-eurose auhinnafondiga aastalõputurniir.

Täpsemad kampaaniatingimused leiad allpool

KAMPAANIA ALUSED

  • Selleks, et selle kampaania turniiridel osaleda, pead esmalt vastava turniiri lehel ennast osalejaks märkima.
  • Selle kampaania puhul läheb arvesse ainult live-kasiinos mängimine.
  • Kampaania viimane turniir algas sellel esmaspäeval, 17. detsembril ja kestab jõulude ametliku alguseni ehk 24. detsembri esimese tunni lõpuni.
  • Kui oled selline mängija, kes väga tihti online kasiinos ei mängi, on selle turniiri ehk negatiivseimaks aspektiks Sinu jaoks see, et võitja otsustab üksnes Sinu mängukäive vastava turniiri toimumisajal. Arvesse lähevad vaid mänguringid, kus teed vähemalt 10-sendise panuse, ja 200 suurima käibega mängijat jagavad omavahel 25 000 euro suuruse auhinnafondi.
  • Võitjate auhinnarahad kantakse kohe pärast turniiri lõppu nende kontole ja mingisuguseid raha kasutamist piiravaid tingimusi auhinnaga ei kaasne.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

+ Turniiril on kopsakas 25000-eurone auhinnafond

+ Auhindu saab 200 mängijat

+ Turniir toimub vaid live kasiinos, mis tähendab, et suurem roll on oskustel ja väiksem roll õnnel

-Turniiri võitja otsustab ainult käive. See tähendab ühest küljest küll seda, et loosiõnne pole vaja, aga teisalt paneb see harvemad mängijad natuke kehvemasse seisu

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS:

Meile tohutult meeldib, et lõpuks ometi on välja tulnud ka üks korralik live kasiino kampaania. Samuti meeldib meile väga selle kampaania priske auhinnafond. Mis meile aga ei meeldi, on asjaolu, et kampaania tabelikoha otsustab üksnes mängija käive.

Kiirusta kohe Unibeti saidile ja teeni endale korralik jõulupreemia. Aga suure käibe jahtimisel ära unusta, et mängida tuleb ikka eelkõige naudingu jahtimiseks!

KLIENDITUGI

Kõik kampaaniaga seotud lisaküsimused esita kindlasti enne oma esimese sissemakse tegemist Unibeti klienditoele. Klienditoega saad ühendust meili või elava vestluse vormis. Rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt. Unibetis on ka eestikeelne klienditugi, aga teave selle tööaegade kohta puudub ja meie katsetused on näidanud, et ööpäevaringne eestikeelne kasutajatugi ei ole.