Teeni Australian Openiga 10000 eurot!

Tennis spordiennustus kasiino 10000 eurot

UNIBET KASIINO

Läheneva Australian Open tenniseturniiri ja paari enne seda toimuva väiksema turniiri puhul on Unibet online kasiino käima lükanud 50000-eurose auhinnafondiga ennustusvõistluse. Võistluses osalemiseks tuleb sellele lihtsalt registreeruda ja seejärel teha panuseid Auclandi ATP turniiril, Sydney tenniseturniiril ja/või Australian Openil. Edukaim ennustaja teenib preemiaks koguni 10000 eurot.

KAMPAANIA ALUSED

  • Kampaania toimub 8.-29. jaanuarini
  • Osalemiseks pead kindlasti esmalt pakkumisele registreeruma.
  • Võistluse kontekstis lähevad arvesse vaid need live-panustena või mängueelselt tehtud ennustused, mille koefitsient on vähemalt 1.40.
  • Lõpliku punktisumma arvutamisel lähevad arvesse üksnes need kombopanused, mis sisaldavad vaid Sydney lahtiste, Aucklandi lahtiste ja Austraalia lahtiste ennustusi. Arvesse ei lähe need kombopanused, kus on ka teisi ennustusi peale Sydney lahtiste, Aucklandi lahtiste ja Austraalia lahtiste mängude.
  • Võimalusel ennusta mobiilikasiinos, sest mobiilikasiino võidukate ennustuste eest teenid kampaanias topeltpunktid.
  • Edetabelipunktide arvestamisel lähtutakse valemist panustatud summa X Ennustuste arv ennustussedelil X Ennustussedeli kogukoefitsient. Need ennustused, mille puhul kasutad cashout-funktsiooni, kampaanias arvesse ei lähe
  • Tabeli tippu jõudnud ennustaja teenib preemiaks 10000 eurot, kokku jagub auhindu 100 ennustajale.
  • Edetabelit uuendatakse kampaania jooksul iga päev kell 13.00.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Auhindadel pole küljes läbimängukohustust

Preemiat antakse koguni kahesajale edukaimale ennustajale

Osalemiseks on lubatud ennustada vaid kolme tenniseturniiri tulemusi

KOKKUVÕTE

Unibet on Australian Openi saabumise puhul välja kuulutanud tõeliselt uhke ennustusturniiri, kus edukaimate mängijate vahel läheb jagamisele 50000 eurot. Ennustada saab vaid Sydney lahtiste, Aucklandi lahtiste ja Austraalia lahtiste mängude tulemusi. Tee oma panus kohe!

KLIENDITUGI

Kindlasti tutvu enne kampaanias osalemist kõigi selle kampaania tingimustega ja kui Sul tekib küsimusi, esita need Unibeti klienditoele.

Unibeti rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt ja vastab mängijate küsimustele nii meili teel kui ka elavas vestluses.