30 000 € slotikate turniirilt!

kampaania 30000 eurot unibet kasiino auhind

Unibet kasiino

Tahad slotikate spinnimise eest neljakohalisi summasid taskusse pista? Siis on Unibet kasiinol nüüd midagi just Sinu jaoks. Kuni oktoobri lõpuni käib suur slotiturniir, kus aktiivseimate mängijate vahel jagatakse laiali koguni 30000 eurot. Ja parim uudis on see, et kõik see raha antakse Sulle kätte ilma igasuguste läbimängunõueteta. Mis siis täpselt toimub ja kuidas osaleda?

Loe edasi ja saad kõigest täpselt teada.

KAMPAANIA ALUSED

  •  
  • Kampaania koosneb kahest turniirist ja turniiridel osalemiseks pead kindlasti pakumisel osalejaks registreerima, sest muidu ei lähe Su mänguringid arvesse.
  • Kampaania 1. turniir algab 12. oktoobril kell 0.00 ja kestab pühapäeva, 21. oktoobri viimase minutini.
  • 2. turniir algab kohe pärast esimese lõppu, esmaspäeval 22. oktoobril kell 0.00 ja lõpeb oktoobri viimase päeva südaööl.
  • Selleks, et osaleda auhinnaloosis, pead kindlasti mängima kampaanias osalevaid mänge ja tegema vähemalt 10-sendiseid panuseid.
  • Arvesse lähevad ainult pärisrahas tehtud panused, boonusrahaga turniiril osaleda ei saa.
  • Selle turniiri paremusjärjestuse aluseks on panustatud rahasummad – mida rohkem mängu paned, seda kõrgemale tabelis kerkid. Turniiri lõpus jagatakse 30 000 euro suurune auhinnafond laiali 200 aktiivseima mängija vahel.
  • Väikseim auhind on 50 eurot ja suurim auhind 5000 eurot
  • Auhinnad on läbimängunõudeta.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Kampaania kestab pikalt

Auhinnad on läbimängunõudeta

Auhinna saavad mõlema turniiri 200 aktiivseimat

Auhinnad jagatakse panustatud rahasummade alusel

HINNANG

4.6

HINNANGU SELGITUS

Meile meeldivad pikad kampaaniad ja meile meeldivad läbimängunõudeta auhinnad. Lisaks on sellel kampaanial ka vägagi priske auhinnafond. Miinuspunkte annavad meie silmis aga eelkõige kaks asjaolu. Esiteks jääb veidi segaseks, millised on need valitud mängud, mis kampaanias osalevad. Tingimustes küll mainitakse, et mängida tuleks vaid valitud mänge, aga konkreetseid mäge kuskil ei mainita. Ja teine negatiivne aspekt on see, et kõik auhinnad jagatakse laiali ainult mängukäibe alusel.

KLIENDITUGI

Kindlasti tutvu enne kampaanias osalemist kõigi selle kampaania tingimustega ja kui Sul tekib küsimusi, esita need Unibeti klienditoele.

Unibeti rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt ja vastab mängijate küsimustele nii meili teel kui ka elavas vestluses.