Keeruta õnnerattaga 2500 eurot!

kasiino boonus raha

UNIBET KASIINO

Unibet online kasiinos kestab selle nädala neljapäevani mänguga The Money Wheel seotud turniir. See on sobiv kampaania neile, kes otsivad slotimängudele vaheldust või kellele slotimängud ei meeldi. Õnneratast saab mängida elava diileriga ja turniiri auhinnafondis on 10000 läbimängunõudeta eurot.

KAMPAANIA ALUSED

  • Turniir toimub ühtlustatud panuste süsteemis, s.t loeb see, kui palju suudad mängu pandud raha protsentuaalselt kasvatada mitte see, kui suuri panuseid teed.
  • Turniiri auhinnafondis on 10000 eurot. Auhinnafond jagatakse 50 edukaima mängija vahel – esikoha auhinnaks on 2500 eurot, 2. koha auhind 1500 eurot, 3. koha auhind 1000 eurot, 4. koha preemia 750 eurot, 5.-6. koha auhind 500 eurot, 7.-10. koha auhind 250 eurot, 11.-20. koha auhind 100 eurot, 21.-40. koha auhind 50 eurot, 41.-50. koha auhind 25 eurot.
  • Turniir kestab 17. jaanuari hilisõhtuni ja sellel osalemiseks tuleb esmalt kindlasti registreeruda.
  • Arvesse lähevad ainult live-kasiino mängus Money Wheel pärisraha eest tehtud panused. Osalemiseks tuleb õnneratast keerutada vähemalt 30 korda ja vähemalt 0.50-eurose panusega.
  • Kehtivat kampaaniaedetabelit näed kogu aeg kampaanialehe parempoolses ülanurgas. Samas kohas näed ka kampaania lõpuni jäänud aega (minuti täpsusega)

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Auhindadel pole läbimängukohustust
Välja jagatakse 50 rahalist auhinda

Kampaanias osalemiseks tuleb kindlasti mängida mängu The Money Wheel, teised mängud arvesse ei lähe
Arvesse lähevad vaid 0.50-eurosed ja suuremad panused

KOKKUVÕTE

Unibet online kasiinos saad The Money Wheel mängus ratast keerutades nüüd teenida kuni 2500-eurose auhinna- Võitmiseks pole vaja teha hiigelsuuri panuseid. Kõik vähemalt 50-sendised panused osalevad kampaanias ühesugustel alustel.

KLIENDITUGI

Kindlasti tutvu enne kampaanias osalemist kõigi selle kampaania tingimustega ja kui Sul tekib küsimusi, esita need Unibeti klienditoele.

Unibeti rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt ja vastab mängijate küsimustele nii meili teel kui ka elavas vestluses.