Ülevaade Nutz kasiino tervitusboonuse pakkumisest

Nutz kampaania

Nutz kasiino on Eesti turul uus tegija, mis kohe oma tegevuse alguses soovib endale uusi kliente leida kasutades selleks suurepärast tervitusboonuse pakkumist. Tegemist on kombineeritud pakkumisega, mis ühendab endas nii boonusraha kui ka WinSpinnid ehk tasuta keerutused. Vaatame siinkohal lähemalt, mis on Nutz kasiino tervitusboonuse täpsemad reeglid ja tingimused. 

Nutz kasiino tervitusboonuse reeglid ja tingimused

See Nutz kasiino kampaania kestab kuni 31.12.2021. Pakkumise kasutamiseks ava konto, logi sisse ja mine oma konto “Minu boonus” vahelehele. Vali tervitusboonus, vajuta “Võta boonus” nuppu ning tee vähemalt 10 euro suurune sissemakse.

Tegemist on 200% boonusega. Minimaalne sissemakse on 10 eurot ja maksimaalne boonus on 100 eurot. Maksimaalse boonuse saamiseks pead seega tegema vähemalt 50 euro suuruse sissemakse. Sõltumata oma sissemakse suurusest saad järgmisel päeval 50 WinSpinni. Saadud boonusele ja sooritatud sissemaksele kehtib 25x panustamise tingimus.

Näiteks kui teha 10 eurone sissemakse, siis saab 20 eurose boonuse ja läbi mängima peab selle 25 x 30 euro ehk 750 euro ulatuses. Panustamise nõude täitmist saab jälgida oma kontol.

Boonuse peab ära kasutama 14 päeva jooksul muidu tühistatakse kõik sellega saadud võidud. Maksimaalne panus on boonuse panustamise ajal 5 eurot. Panustamist saab täita vaid slotikates ning kaardilauad, rulett ja live kasiino ei lähe arvesse.

Järgmisel päeval 50 WinSpinni saamiseks pead esmalt sissemakse ja boonuse vähemalt üks kord läbi mängima. Need saab kontole järgmisel tööpäeval hiljemalt kell 17.00 ja need kehtivad 7 päeva.

Ühe WinSpinni väärtus on 0.20 eurot. WinSpinn tähendab, et mängijale tagastatakse keerutuse tegemisel selle maksumus. WinSpinnid on saadaval slotikates Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast ja Money Train 2.

Mis on selle Nutz kasiino tervitusboonuse suurimad eelised ja puudused

Vaatame, mis on selle Nutz kasiino tervitusboonuse pakkumise suurimad plussid ja miinused:

+ Boonus sissemaksele 200%

+ Saadaval nii boonus kui Winspinnid

+ Läbimängimise kohustus 25x

  Panustamisnõue sissemaksele ja boonusele

Maksimaalne panuse suurus panustamise nõude täitmisel on 5 eurot ühe keerutuse kohta slotikatel ja kokku tuleb saadud boonus ja sissemakse läbi mängida 25x. 14 päeva on õnneks selle tingimuse täitmiseks piisavalt pikk aeg isegi kui mitte kasutada 5 euro suuruseid panuseid, vaid mängida märksa madalamate panustega.

Kokkuvõte Nutz kasiino tervitusboonuse pakkumisest 

Nutz kasiino on värske online kasiino näol oma teenuse tutvustamist alustanud õigest otsast ja on valmis klientide esimese sissemakse sisuliselt kolmekordistama. Lisaks on tasuta keerutused veel pealekauba. See pakkumine on suurepärane võimalus teha tutvust nende teenusega ning ilmselt on lähiajal Nutz kasiinost oodata veel palju uusi ja huvitavaid boonuseid.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!