Täpne ennustus = topeltvõit

tonybet spordiennustus boonus

Tonybet kasiino

Osavatel ennustajatel on nüüd võimalik TonyBet kasiinos oma ennustuse võite duubeldada. Selleks pole vaja teha midagi üleloomulikku. Sul peab olema kõigest natuke jalkateadmisi ja veidi õnne. Võib-olla piisab ka lihtsalt õnnest…

Kampaania tingimused

  • Võitmiseks pead esmalt tegema täpse ennustuse mängu esimesele väravalööjale.
  • Kui see ennustus läheb täppi, siis hoia pöidlad pihus ja looda, et Sinu mängija lööb ka teise värava. Kui see nii lähebki, toobki Su ennustus Sulle kahekordse võidu. Kõlab lihtsalt? Ongi lihtne, aga lihtsalt veidi on ka õnne vaja.
  • See kampaania kehtib ainult Inglise Premier League’i ja UEFA Meistrite Liiga panuste puhul ja maksimaalselt on võimalik igas matšis lisaks teenida 500 eurot.
  • Tasuta panustega tehtud ennustus kampaanias ei osale.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kampaania sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib, kui oskuste/teadmiste roll on õnne rollist suurem. Selles kampaanias just nii ongi – muidugi võib ka juhuslikku panust tehes tohutult vedada, aga tõenäosus selleks pole siiski kuigi suur.

Kampaania tingimused on lihtsad ja konksudeta

Pakkumises osalevad vaid kahe liiga mängudes tehtud panused

Hinnang

5

Hinnangu selgitus

See kampaania on hasartmängijasoonega jalkasõbrale tõeline maiuspala. Lisaks oma lemmikmängijatele panustamisega tavaliselt kaasnevale mõnusale ärvikõdile saad nüüd võimaluse jahtida topeltvõitu. Lihtsalt tuleb teha hoolikalt kaalutletud panus ja loota, et kõik läheb nii, nagu minema peab. Seetõttu see kampaania meile ka meeldib.

Klienditugi

Kõikide tekkinud küsimuste või muredega kampaania osas võta kindlasti ühendust TonyBeti klienditoega, kes on saadaval iga päev kell 9.00 – 21.00.

Tel: +44 2037 690147 (ingliskeelne teenindus)

E-post: [email protected] (eestikeelne teenindus)