Õnnelikud esmaspäevad

TonyBet kasiino promo

TonyBeti kampaania „Valem õnnelikeks esmaspäevadeks“ raames on kõigil kasutajatel, kes on mõnele esmaspäevale eelneva kahe nädala jooksul TonyBetis mänginud, aga pole teinud selle aja jooksul ühtegi sissemakset, võimalik saada uuelt sissemakselt 50% boonust (kokku kuni 100€ ulatuses). See on hea pakkumine neile mängijatele, kes on vahepeal ajutiselt mängimises aja maha võtnud ja sooviksid nüüd jälle kasiinos aktiivsemalt alustada.

Kampaania alused

See kampaania kehtib nii uutele kui ka kogenumatele TonyBeti mängijatele. Kampaaniapakkumisest osa saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse oma TonyBeti mängukontole. Täpsemad kampaaniatingimused on järgmised:

  • Kampaanias saavad osaleda vaid need kasutajad, kes ON viimase kahe nädala jooksul TonyBetis mänginud, aga EI OLE teinud ühtegi sissemakset.
  • Maksimaalne boonussumma, mis selle kampaania raames välja makstakse, on 100 eurot.
  • Boonusraha kasutamiseks tuleb kampaania boonuskood aktiveerida kahe päeva jooksul alates sissemakse tegemisest.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kindlasti tasub enne kampaaniaga liitumist teha endale selgeks antud kampaania plussid ja miinused. Meie hinnangul on peamised plussid ja miinused järgmised:

See kampaania on vahepeal mängimises pausi teinud kasutajatele hea võimalus oma kontole täiendavaid rahalisi vahendeid laadida.

Kampaaniast saavad osa ka need mängijad, kes ei taha suuri summasid panustada – boonuse teenimiseks piisab vaid 10-eurosest sissemaksest.

Erinevalt mitmest teisest TonyBeti pakkumisest, saab selle kampaania läbimängunõudeid täita kõigis TonyBeti online-kasiino mängudes.

Siiski pole läbimängunõuete täitmine täiesti piirangutevaba. Nõudeid ei saa täita spordiennustuses, live-panustamisega ega live-kasiino mängudega.

Teenitud boonusele kehtib 35-kordne läbimängunõue.

Kui Sa läbimängunõuet seitsme päeva jooksul ei täida, jääd boonusest ilma.

Läbimängutingimuste täitmiseks tehtavate panuste suurus on piiratud. Maksimaalne ühekordne panus on 5 eurot. Kui teete suurema panuse, siis see läbimängunõuete arvestuses arvesse ei lähe.

Kokkuvõte

Kui olete vahepeal TonyBeti kasiinos mängupausi pidanud, siis see pakkumine on hea võimalus väikeste lisavahendite toel uuesti mängima hakata. Kindlasti tasub enne, kui hakkate boonuskoodiga sissemakset tegema, tutvuda põhjalikult kõigi kampaania tingimustega. Kui tunnete, et meie ülevaatest jäi väheks, küsige kindlasti täpsustavaid küsimusi TonyBeti klienditoelt:

Klienditugi

Tel: +44 2037 690147 (ingliskeelne teenindus)

E-post: [email protected] (eestikeelne teenindus)

Hinnang:

Väärtus: 4.5

Hinnangu selgitus:

See on mängupausi pidanud mänguritele hea võimalus oma kontot täiendavate vahenditega laadida. 35-kordne läbimängunõue muudab selle pakkumise veidi vähem atraktiivseks. Suurt läbimängunõuet kompenseerib veidi aga asjaolu, et läbimängutingimusi saab täita kõigis online-kasiino mängudes.