Teretulemast pakett uutele mängijatele

Chanz veebikasiino

Teretulemast pakett uutele mängijatele

Chanz kasiino on oma uutele mängijatele loonud tõeliselt helde tervituspaketi. Uue saidi liikmena saad teenida oma esimese nelja sissemaksega kokku kuni 1000 EUR boonust (sõltub sellest, palju sisse maksad) ning garanteeritud lisana veel iga sissemaksega 25 tasuta spinni ühel populaarsel automaadil.

Sinu esimene sissemakse koodiga BONUS1 kahekordistatakse kuni 300 euro ulatuses – kui teed suurema sissemakse, saad samuti 300 EUR juurde. Peale selle saad esimese sissemakse juurde kaasa ka 25 tasuta mängukorda Starburst automaadil.

Teisele sissemaksele koodiga BONUS2 antakse juurde 50%, aga mitte rohkem kui 200 eurot. Kauba peale saad ka 25 mängukorda Esqueleto Explosivo automaadil.

Kolmandale sissemaksele koodiga BONUS3 antakse juurde 25%, aga mitte rohkem kui 300 eurot. Tasuta saad kaasa 25 spinni Aloha automaadil.

Neljandale sissemaksele (kood BONUS4) lubab Chanz juurde anda koguni 200%, maksimumsumma on siiski ainult 200 eurot.

Minimaalne sissemakse on kõigi boonuskoodide puhul 20 eurot. Boonusraha tuleb enne välja võtmist 35x läbi mängida. Siin on aga oluline konks selles, et saidi arvestus käib nii, et esmalt panustab kasutaja enda raha ja siis boonusraha. Läbimängimisnõuet saad täita ainult slotimängudes ja üksik panus ei tohi sealjuures olla suurem kui 5 eurot.

Enne sissemaksega kaasnevate tasuta spinnide kasutamist pead oma sissemakstud summa vähemalt ühekordselt läbi mängima. Väga positiivne on aga see, et kui Sulle tasuta mängukordade jooksul õnn naeratab, siis seal võidetud raha saad soovi korral kohe välja võtta.