Tere tulemast Chanzi!

Chanz Eesti veebikasiino

Kampaania alused

  • Kõigi uute kasiino kasutajate esimene sissemakse koodiga BONUS1 kahekordistatakse kuni 300 euro ulatuses – kui teed suurema sissemakse, saad samuti oma sissemaksele 300 EUR juurde. Lisaks saad esimese sissemakse juurde kaasa ka 25 tasuta mängukorda Starburst automaadil.
  • Teisele sissemaksele koodiga BONUS2 antakse juurde 50%, aga mitte rohkem kui 200 eurot. Peale selle saad veel 25 korda tasuta õnne proovida automaadil Esqueleto Explosivo.
  • Kolmandale sissemaksele koodiga BONUS3 antakse juurde 25%, aga mitte rohkem kui 300 eurot. Lisaks kingitakse selles boonuseosas Sulle ka 25 tasuta spinni automaadil Aloha.
  • Kampaania viimasele, neljandale sissemaksele koodiga BONUS4 pakub Chanz koguni 200% boonust (ehk sisuliselt Sinu sissemakse kolmekordistatakse). Konks on siin aga selles, et maksimaalne boonuse summa on 200 eurot. Neljanda sissemaksega saad kaasa 25 tasuta spinni mängus The Rift.
  • Kõigi boonuse osade saamise eelduseks on, et Sinu tehtava sissemakse suurus peab olema vähemalt 20 eurot.

Nagu ülaltoodud andmetest näha võib, pakub Chanz Sulle  rikkalikult boonuse vormis lisaraha, mille toel saad kasiinomängudega tutvust teha. Samas, nagu tavaliselt, pole kõik sugugi päris nii ilus, nagu esmapilgul paistab. Alljärgnevalt juhimegi Sinu tähelepanu mõnedele selle boonuskampaania olulisematele aspektidele.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kokku on Sul võimalik oma käsutusse saada kuni 1000 eurot boonusraha ja kuni 100 tasuta spinni erinevates slotimängudes.

Tasuta spinnidega teenitud võidud saad oma kontole pärisrahas ja neile läbimängunõuded ei rakendu.

Selleks, et Sul tekiks õigus oma boonusraha välja võtta, pead selle 30 päeva jooksul 35 kuni 45 korda läbi panustama. 35-kordne läbimängunõue kehtib kui boonuse protsent on alla 150. 150-199% boonuse puhul tuleb boonuse summa läbi mängida nelikümmend korda ja kui boonuse protsent on 200 või suurem, tuleb boonusraha läbi mängida 45 korda.

Läbimängunõude täitmise juures on veel see ebameeldiv nüanss, et arvestatakse, et esmalt mängid oma rahaga ja alles seejärel boonusrahaga ehk näiteks, kui teed esimese sissemakse summas 100 eurot ja teenid sellega 100 eurot boonust, hakatakse läbimängutingimuste täitmist arvestama alles sellest hetkest, kui Sinu tehtud panuste summa ületab 100 eurot.

Läbimängunõudeid saab täita ainult slotimängudes ning suurim läbimängunõuete täitmiseks lubatud panus on 5 eurot.

Selleks, et saaksid tasuta spinne kasutada, pead nendega seotud sissemakse vähemalt ühe korra läbi mängima.

Kokkuvõte

Chanzi tervitusboonus tundub esmapilgul rikkalik, aga sellel on mitu tingimust, mis muudavad pakutava boonuse meie silmis veidi vähem atraktiivseks. Neist tingimustest olulisimad on kahtlemata kõrged läbimängunõuded. Seetõttu võib kokkuvõtteks öelda, et kui Sa pole just eriliselt õnneliku käega, on antud skeemi puhul tegu lihtsalt lisarahaga, et saaksid uue mängijana kasiino slotimänge paremini tundma õppida. Samas – keegi meist ei tea kunagi ette, millal õnn meile naeratab. Võib-olla on just täna see päev…

Hinnang:

4

Hinnangu selgitus:

Selle pakkumise raames sissemaksele lisanduvad preemiad on rikkalikud. Veidi vähem atraktiivseks muudavad pakkumise aga kõrged, kohati 45-kordsed läbimängunõuded.

Klienditugi

Kui soovid kampaania üksikasju täpsustada, kontakteeru kindlasti Chanzi 24/7 klienditoega:

Live-vestlus: jah

E-post: [email protected]

Telefoni teel Chanz kasutajatuge ei paku.