Suurepärane Olybeti nädalavahetuse cashback`i pakkumine

Olybet

Nädalavahetustel Olybeti kasiinos mängimine on nüüd veelgi tulusam, sest lisaks tavapärasest mängimisest saadud võitudele maksab Olybet nüüd oma klientidele ka päris rahas cashbacki. Vaatame alljärgnevalt lähemalt kuidas selles kampaanias osaleda ja Olybetilt täiendavat rahasüsti oma kontole saada.

Kuidas Olybeti nädalavahetuste cashbacki kampaania toimib?

Nii nagu alati pead sa pakkumisega liitumiseks peab olema vähemalt 21-aastane Olybeti klient. Kindlasti pea meeles, et antud pakkumise kasutamiseks pead kampaaniaga liituma oma konto “aktiivsete kampaaniate” alalehel.

Kõik osalevad mängijad saavad 40 eurot cashback`i teenida mängides nädalavahetusel Olybeti online kasiinos slotimänge. Panused, mis on tehtud lauamängudes või Live-kasiinos kahjuks ei kvalifitseeru antud pakkumisele. Saadud cashback makstakse välja päris rahas ja sellele puuduvad igasugused panustamisnõuded. Soovi korral võid raha kasvõi kohe Olybeti kontolt oma pangakontole kanda.

Cashback`i suurus arvutatakse vastavalt erinevatele panustamise tasemetele. Iga taseme panustamise nõuded algavad nullist.

  • Tase 1: Saad 2 eurot cashbacki panustades slotikates 50 eurot
  • Tase 2: Saad 9 eurot cashbacki panustades slotikates 200 eurot
  • Tase 3: Saad 29 eurot cashbacki panustades slotikates 600 eurot

Seega kokku on võimalik saada kuni 40 eurot raha lihtsalt mängimise eest. Pea meeles, et ainult panused, mis on tehtud peale kampaaniaga liitumist kvalifitseeruvad cashback`i arvutamiseks.

Kampaania on aktiivne igal nädalavahetusel alates laupäevast kell 00:00 kuni pühapäeval kella 23:59-ni. Kampaaniale registreerimise nupp on aktiivne kogu kampaania jooksul 00:00-23:59. Kui sa valitud tasemel ei lõpeta panustamist hiljemalt pühapäevaks kell 23:59 siis vastav tase tühistatakse ja cashback`i selle pealt ei maksta. Kõik eelnevad cashback`id aga juba lõpetatud tasemetest jäävad sinu kontole alles. Pakkumist saab kasutada ühe korra (ühe inimese, IP aadressi, majapidamise kohta). Reeglite rikkumise korral blokeeritakse mängija konto.

Mis on Olybeti nädalavahetuse cashbacki kampaania plussid ja miinused

Vaatame üle miks on see kampaania just eriti hea ja kas kampaanial on ka mõni puudus:

Kampaania tingimused on ülilihtsad

>Osaleda saab igal nädalal

Cashback on päris rahas

Iga panustamise tase algab nullist

Kindlasti pea siis meeles, et lauamängud ja live-kasiinos tehtud panused ei lähe selle kampaania arvestusse. Neile, kes soovivad oma nädalavahetuse veeta lõbusalt slotikaid keerutades on see aga kindlasti meeldiv võimalus kontole teenida natuke lisaraha.

Kokkuvõte Olybeti nädalavahetuse cashback`i kampaaniast

Iga nädalavahetus rõõmustab Olybet oma kliente sellega, et pakub slotimängudele tehtud panuste pealt cashback`i. Kui oled online kasiinos nädalavahetustel kibe slotikate keerutaja, siis tee oma keerutused Olybetist, sest nii saad oma kontole täiendava rahasumma.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.