Slots.io kampaania: võida uhiuus Tesla Model 3

slots.io kampaania

Värskelt Eesti kasiinode keskele astunud Slots.io võtab kõiki külastajaid vastu mugava veebilehe ja ohtrate mänguelamustega. Kuid nüüd on nad panuseid veelgi kõrgemale tõstnud. Nimelt käivitas Big Time Gaming koostöös Slots.io’ga hullutava kampaaniamängu, mille käigus on võimalik võita tuttuue Tesla Model 3 auto. Lisaks legendaarse staatuse teeninud autole on võimalik saada ka tipptasemel televiisori ja rahalisi auhindu.

Kuidas boonust täpselt kasutada?

Boonuskampaania on üles ehitatud väga huvitavatele alustele. Nimelt on põhiline eesmärk mängida kahte slotikat: Bonanza ja Who Wants to Be a Millionaire. Tegu on menukate slotimängudega, mida armastavad keerutada juba paljud kasiinofännid üle terve Eesti. Küll aga on oluline märgata, et loosimises ei saa osaleda lihtsalt slottide spinnimise põhjal.

Tegelikult on tähtis saada suurimaid võidukordistajaid. Kui sul on teistest suurem kordaja, siis saad selle võrra endale ka suurema võiduvõimaluse. Niiviisi võid vabalt teha ka lihtlabase miinimumpanuse. See ei mõjuta negatiivselt sinu võimalusi sõita koju maailma ühe ihaldusväärseima autoga.

Kõige suurema võidukordistaja saanud mängijad pääsevad finaali. Rõõmustav on asjaolu, et finaali saades on põhimõtteliselt kõikidele võidud garanteeritud. Siis hakkab hoopiski olulist rolli mängima loosimise Fortuuna. Lõplike auhindade jagamise asjaolud finalistide vahel otsustab loosimine.

Millised reeglid on boonuskampaania kasutuseks?

Tegu on Big Time Gaming kasiinoülese kampaaniaga. Teisisõnu osalevad selles samas promos veel teised kampaaniaga liitunud online kasiinod. Just seepärast võib arvestada, et konkurents võib olla üsna suur.

Promotsioon kestab kuni 30. novembrini 2019 kell 23:59. Võistluses osalemiseks peab olema vähemalt 21-aastane, sest Eestis on kasiinode külastamiseks just selline vanusepiirang. Osalevad ainult kaks mängu: Bonanza ja Who Wants to Be a Millionaire. Teiste slotikate keerutuste abil pole võimalik osa võtta, isegi siis, kui need on samuti Big Time Gaming poolt toodetud.

Kui soovid kvalifitseeruda, siis tuleb mängida pärisraha sobivates mängudes. Minimaalne panus puudub täielikult! Ainus oluline aspekt on panuste tegemine promoperioodi vältel. Oma tulemust võid näha edetabelist, mida uuendatakse ühe korra kuus. Kokku antakse finalistidele välja viis erinevat suurt auhinda. Järgnevalt leiad ülevaate.

  • Tesla Model 3
  • 8K Samsung Smart TV
  • 3 x 1000 eurot

Edetabelisse pääsevad mängijad, kellel on kõige suuremad kordistajad pärast pärisraha panustamist. Nende vahel loositakse välja kõik need auhinnad. Esimene positsioon ei tähenda seega automaatset Tesla Model 3 võitu. Tingimustes on kirjas, et kui korraldaja ei saa millegipärast Teslat välja loosida, siis antakse asenduseks sama või suurema väärtusega auto.