25 TASUTA SPINNI JA 10€ PAFIST

PAF kasiino boonus

PAF ONLINE KASIINO

PAF online kasiino tervitusboonus võib esmapilgul tunduda konkurentidega võrreldes väga kahvatu, aga… esmamulje pole alati see kõige õigem. 10-eurose sissemakseboonuse ja 25 tasuta spinni lisatingimused on sellised, mis PAF-i tervitusboonuse üldhinnangut meie silmis oluliselt tõstavad. Loe edasi ja saad teada, miks!

KAMPAANIA ALUSED

  • PAF-i uue mängijana saad oma esimesele, vähemalt 10-eurosele sissemaksele 10 eurot juurde. Lisaks saad kohe pärast registreerumist kasutada 25 tasuta spinni slotikas Thunderbar!
  • Tasuta spinnid saad kätte kohe pärast registreerumist ja nende kasutamiseks võid avada Thunderbari slotika, lehe Minu kampaaniad või lehe Minu Paf. Kasuta oma spinnid kindlasti 7 päeva jooksul ära, sest muidu jääd neist ilma. Iga tasuta spinni väärtus on 20 senti.
  • Nagu juba sissejuhatuses mainisime, on PAF kasiino pealtnäha pisikesel tervitusboonusel mõned magusad lisatingimused. Nimelt puudub nii tasuta spinnidega saadud võitudel kui ka rahalisel boonusel läbimängunõue. Kogu teenitud raha võid soovi korral kas või kohe välja maksta

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Nii sissemakseboonus kui ka tasuta spinnid on läbimängunõudeta
Tasuta spinnide saamiseks pole vaja sissemakset teha.
Boonuse rahaline väärtus on väike
Boonuse võtmiseks ja kasutamiseks on aega ainult 7 päeva

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS:

Meile meedib, et on olemas vähemalt üks kasiino, mis annab tasuta spinne ka sissemakset tegemata. Olgugi, et spinnide väärtus on väike. Ka boonus on küllaltki väike, aga pakkumise kõrge hinnang tuleb sellest, et läbimängunõudeid pole ei boonusrahal ega tasuta spinnidel–kui õnn Sulle naeratab, võid võidu kohe välja võtta. Muul juhul saad lihtsalt tasuta mängurõõmu nautida, mis pole ju ka paha?

KLIENDITUGI

Kui Sul tekkis selle tagasihoidliku, aga väga sõbralike tingimustega kampaania kohta vastuseta küsimusi, esita need PAF-i klienditoele, mis töötab iga päev kell 10-18:

Telefon: 800 0100 390

E-post: support.ee@paf.com

Live-vestlus: jah

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.