Paf kasiino Pack and Cash tasuta spinnide kampaania

Paf kampaania

Kas sa soovid saada endale tasuta keerutusi? Loomulikult soovid! Sul ei ole selleks vaja teha midagi muud kui mängida Pafis nende uut slotikat Pack & Cash ja koguda endale 40 tasuta keerutust päevas! Selles mängus on võidud kuni 10000x panusest ja piiramatu võidukordaja. Vaatame lähemalt kuidas võita ja millised on selle kampaania reeglid.

Kuidas Paf kasiino Pack and Cash tasuta keerutuste kampaania toimib?

Tasuta keerutusi saad iga päev maskimaalselt kokku 40 ja saad need kui mängid slotimängu Pack and Cash ja saad vähemalt 3 scatter sümbolit ükskõik kuhu rullikutel ning jõuad sellega mängusisese boonusfunktsioonini. Peale scatterite eest saadud tasuta keerutuste lõppu saad 40 lisa tasuta keerutust, mida võid kohe kasutama hakata.

Selles kampaanias pead Paf kasiinos mängima ainult mängu Pack and Cash alates 26. juuli kell 00:00 kuni 1. august kell 23:59. Kui saad mängus vajalikud sümbolid, aktiveerub sellega mängusisene tasuta keerutuste funktsioon ning peale nende tasuta keerutuste kasutamist saad juurde veel 40 tasuta keerutust.

Pakkumises osalemiseks pead mängima vähemalt 0,20 eurose pärisraha panuse eest. Võidetud tasuta keerutused makstakse automaatselt välja kohe, kui oled mängus saadud tasuta keerutuste funktsiooniga lõpetanud. Uute tasuta keerutuste saamisest teavitatakse sind mängus ilmuvas hüpikaknas.

Kõik tasuta keerutustega saadud võidud makstakse sulle välja pärisrahas. See tähendab, et neile ei kehti mingeid panustamise nõudeid ja võid kõik võidud kas kohe kontolt välja maksta või kasutada mõnes muus Paf tootes.

Kui võidad tasuta keerutusi arvutis mängides, saad neid kasutada vaid arvutis. Samuti on mobiiliga mängides võidetud tasuta keerutused kasutatavad vaid mobiilis.

Iga tasuta keerutus on väärt 0,20 eurot ja saadud tasuta keerutused kehtivad kokku 3 päeva. Kampaaniaperioodi jooksul saad pakkumist kasutada ühe korra päevas. See tähendab, et kokku on võimalus pakkumist kasutada 6 päeva jooksul ja kokku saada seega 240 tasuta keerutust.

Mis on Paf kasiino Pack and Cash tasuta keerutuste kampaania plussid ja miinused

Nimetame Paf kasiino Pack and Cash tasuta keerutuste kampaania suurimad eelised ja puudused:

+ kuni 240 tasuta keerutust

+ lihtsad reeglid

+ võitudele pole panustamise nõuet

tasuta keerutused ühes slotikas

Meeles peaksid pidama ka seda, et tasuta keerutused aeguvad juba 3 päevaga. Ilmselt pole see aga eriline probleem, sest kasutada saad need koheselt peale scatterite eest saadud tasuta spinnide keerutamist.

Kokkuvõte Paf kasiino Pack and Cash tasuta keerutuste kampaaniast

Paf kasiino annab igale oma mängijatele uue mängu Pack and Cash tutvustamiseks ära kuue päeva jooksul kokku 240 tasuta keerutust. Reeglid on lihtsad. Kohe kui saad mängusisese boonusfunktsiooni on sul olemas ka täiendavad tasuta keerutused. Mis siis muud kui asu püüdma uues mängus suurt võitu!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!