Paf Golden Joker kampaania väärtuslike tasuta keerutustega

Paf kampaania

Paf jagab uue kampaaniaga oma klientidele tasuta keerutusi.Tegemist on erilise pakkumisega, sest seekord on kampaania tingimused täitnud mängijatele saadaval tasuta keerutused, mille igaühe väärtus on koguni 1 euro. 

Tavaliselt annavad online kasiinod tasuta keerutusi nende miinimum väärtuses, kuid Paf on selle kampaania puhul teinud eraldi ja oma kliente iga tasuta panuse väärtusega otsustanud rõõmustada. Allpool juba lähemal sellest kuidas neid hinnalisi tasuta keerutusi endale saada.

Kuidas Paf Golden Joker tasuta keerutuste kampaania toimib?

See kampaania pakkumine kestab alates 23. augustist kell 00:01 kuni 29. augustini kell 23:59. Enne Golden Joker mängu mängima asumist pead selle pakkumise oma kontol aktiveerima. Peale tasuta keerutuste pakkumise aktiveerimist võid oma panustamise tingimuse edenemisel silma peal hoida Paf kasiino vastava kampaania lehel.

Tasuta keerutuste kontole saamiseks pead mängima kampaaniamängu Golden Joker vähemalt 50 euro eest. Loomulikult ei lähe siinkohal arvesse ei demo mängud ega promorahaga mängitud mängud. Milliseid panuse tasemeid kasutada 50 euro tingimuse täitmiseks on täielikult sinu enda otsustada. Võid selle kõrgemalt panustades täita mõne keerutusega või teha rohkem keerutusi madalamal panusetasemel.

Auhinnaks saadud 5 tasuta keerutuse puhul on iga tasuta keerutus väärtusega 1,00 eurot. Saadud tasuta keerutuste võidud väljastatakse su kontole reaalses rahas ja neile ei kehti mitte mingeid panustamise tingimusi. Seega võid võidud kohe oma kontolt soovi korral välja võtta või kasutada mõnes muus Paf mängus või tootes.

Tasuta keerutusi võid kasutada nii mobiilis kui arvutis ja need kehtivad kaks päeva peale 50 euro panustamise tingimuse täitmist ja tasuta keerutuste saamisest alates.

Mis on selle Paf kasiino Golden Joker tasuta keerutuste kampaania plussid ja miinused

Vaatame üle selle Paf kasiino tasuta keerutuste kampaania suurimad eelised ja puudused:

+ hinnalised tasuta keerutused

+ lihtsad reeglid täitmiseks

+ võitudele pole panustamise nõuet

kampaanias on ainult üks mäng 

Nii panustamise nõue kui ka selle eest saadud tasuta keerutused tuleb täita ja kasutada ühes ja samas mängus, milleks selle kampaania puhul on Golden Joker. 5 tasuta keerutust võib tunduda küll vähe, aga arvestades, et tegemist on tasuta keerutustega, mille väärtus on 1 eurot on tegemist siiski väga korraliku pakkumisega. Võrdluseks võib tuua, et mõne teise online kasiino puhul, mis annab minimaalse panusega tasuta keerutusi väärtusega 0,10 eurot tähendaks samas väärtuses tasuta keerutuste saamine 50 tasuta keerutust.

Kokkuvõte Paf kasiino 1 euro väärtusega tasuta keerutuste kampaaniast

Paf kasiino korraldab praktiliselt igal nädalal kasiinos lõbutseda soovijatele huvitavaid kampaaniaid ning seekord lähevad Golden Joker kampaanias jagamisele 1 euro väärtuses tasuta keerutused. Osalemine on lihtne ja päris raha tasuta keerutuste saamise nimel tasub kampaanias osalemine end ära.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 120 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!