Sinu võiduchanz ootab… iga päev!

chanz kasiino boonus

CHANZ ONLINE KASIINO

Chanz kasiinos ootab Sind iga päev kuni 11. oktoobrini uus preemia. Mõni päev on selleks tasuta spinnid ja mõni päev boonusraha. See on suurepärane võimalus oma mängueelarvet kasvatada ja riskivabamat mängu nautida.

Igal hommikul avaldatakse Chanzi lehel uus päevapakkumine. Selleks, et aktiveerida päevapakkumine, on tarvis kasutada vastava päeva boonuskoodi ning teha sissemakse vähemalt vajalikus miinimumsummas.

KAMPAANIA ALUSED

Iga päeva pakkumine (ehk „päeva Chanz“) avalikustatakse Chanz kasiinos hommikul kell 10 ja seda saad kasutada järgmise päeva hommikul kuni kella 09.59-ni.

Päevapakkumisteks on enamasti võimalus teenida boonust vastava päeva koodiga tehtud sissemakse eest. Päevapakkumise kasutamiseks pead sisestame vastava päeva boonuskoodi ja tegema vähemalt minimaalse nõutava suurusega sissemakse.

Kõik pakkumised kehtivad ühe sissemakse puhul. Seepärast mõtle sissemakse suurus hoolega läbi enne kui kinnitusnuppu vajutad.

Enne sissemakse tegemist arvesta ka sellega, et kõik päeva chanzidega teenitud boonuse ja kõik tasuta spinnidest teenitud võidud pead enne väljamakse tegemist Chanz kasiinos vähemalt 35 korda läbi panustama ehk näiteks 10-eurose boonuse lunastamiseks pead tegema vähemalt 350 euro eest panuseid.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Kampaanias on rohkelt erinevaid preemiaid

Iga päev pead preemia saamiseks täitma lihtsa ülesande, mingit loosiõnne pole vaja

Kampaania kestab koguni kolm nädalat

Kõigil boonustel ja tasuta spinnidel on 35x läbimängunõue

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS:

Kasiino.com armastab pikki, lihtsaid ja mitmekülgseid kampaaniaid ja see kampaania on just niisugune. Meie vaimustust vähendab aga veidi see, et kõigil boonustel ja tasuta spinnidel on 35x läbimängunõue.

KLIENDITUGI

Kui soovid kampaania üksikasju täpsustada, kirjuta Chanzi 24/7 klienditoele elava vestluse aknas või saada e-kiri:

Live-vestlus: jah
E-post: [email protected]
Telefoni teel Chanz kasutajatuge kahjuks ei paku.