Optibetiga Winter Grind festivalile!

optibet kasiino boonus

Kui Sa pole veel Optibet online kasiinoga liitunud, siis nüüd on selleks parim aeg. Kuni 23. veebruarini kingib Optibet kõigile uutele mängijatele lisaks 1000-eurosele tervitusboonusele ka pileti Winter Grind muusikafestivalile. Tingimused pileti teenimiseks on küllaltki lihtsad ja peaksid olema jõukohased igale kasiinomängudest tõeliselt huvitatud kasutajale.

Kampaania alused

Optibet online kasiino Winter Grind kampaaniast saab osa võtta 23. veebruarini. Kampaanias saavad festivalipileti teenida vaid need mängijad, kes varem Optibet kasiinot kontot loonud pole

  • Kampaanias osalemiseks tuleb teha min. 30€ sissemakse koodiga WGRIND ja see vähemalt üks kord kasiinomängudes või spordiennustuses läbi panustada.
  • Läbimängimistingimust võib täita nii kasiinos kui spordiennustuses.
  • Kui Sa läbimängutingmust eu täida, siis kampaania piletit Sulle ei kingita.
  • Pileteid saadetakse välja igal reedel 14:00 e-postiga. Selleks, et kampaanias võidetud pilet kätte saada, veendu, et oled sisestanud Optibet kasiino kasutajaandmete lehele õige meiliaadressi.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Pileti teenimiseks tuleb sissemakse ainult üks kord läbi mängida
Auhinna saavad kõik mängijad, kes kampaania tingimused täidavad
Läbimängunõudeid saab täita nii spordiennustuses kui ka kasiinomängudes

Osaleda saavad ainult uued kasutajad

Kokkuvõte

Neil, kes veel pole Optibet kasiino mängijaks hakanud, on just nüüd parim aeg seda teha! Kõigil uutel liitujatel on kuni 23. veebruarini võimalik lisaks 1000-eurosele tervitusboonusele teenida ka pilet Winter Grind muusikafestivalile. Selleks tuleb teha ainult 30-eurone sissemakse.

Klienditugi

Kui Sulle jäi mõni selle Optibet online kasiino kampaaniaga seonduv nüanss veel arusaamatuks, võta palun ühendust nende klienditoega elava vestluse vormis, e-postiga või telefoni teel:

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.

Hinnang:

4.5

Hinnangu selgitus:

Kampaania auhinda on lihtne võita ja loosiõnne pole vaja. Kahjuks kehtib pakkumine ainult uutele mängijatele.