OptiBeti 3x tervitusboonus

Optibet online-kasiino

Optibeti veebikasiino pakub uutele kasutajatele praegu erineva määraga boonust kolme esimese sissemakse eest. Nagu tervituskampaania puhul tavaliselt, kaasneb ka Optibeti kampaaniaga mitmeid nõudeid, mille boonuse lõplikult endale saamiseks täitma peab. Allpool kirjeldame täpsemalt kõiki kampaania hüvesid ja nendega kaasnevaid tingimusi.

Kampaania alused

  • Optibet pakub uutele kasutajatele erineva määraga boonust kolme esimese sissemakse eest.
  • Kui teed esimese sissemakse suuruses 20-300€ ja lisad boonuskoodi BONUS1, siis kahekordistab Optibet Sinu sissemakse ja annab Sulle lisaks ka 70 tasuta mängukorda mänguautomaadil.
  • Teise sissemakse puhul on Sul võimalik teenida 100 tasuta mängukorda, kui kasutad vähemalt 20€ sissemakse tegemisel boonuskoodi BONUS2.
  • Kolmanda sissemaksega teenid veel täiendavad 70 tasuta mängukorda, kui sissemakse suurus on vähemalt 20 eurot ja sissemaksele on lisatud boonuskood BONUS3.
  • Enne kui saad teha esimese boonuskoodiga teenitud raha sisaldava väljamakse, pead boonuse 40-kordselt läbi mängima.
  • Kui Sa seda nõuet nädala aja jooksul täita ei suuda, kaotad teenitud boonusraha.
  • Läbimängutingimuste täitmiseks tehtav panus ei tohi olla suurem kui 10€. Suuremate panustega võid küll mängida, aga läbimängunõude täitmiseks need arvesse ei lähe.
  • Tasuta mängukordi saad kasutada automaatidel Wild Wild West, Joker Pro, Starburst ja Aloha. Mängukorrad tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul pärast nende teenimist.
  • Mängukordade kasutamise alustamiseks logi oma kontole sisse ja ava valitud mäng.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kokku on võimalik teenida kuni 300 eurot boonusraha ja kuni 270 tasuta spinni erinevatel automaatidel.

Boonuse teenimiseks piisab ka vaid 20-eurosest sissemaksest.

Tasuta spinnid kehtivad vaid 48 tundi ja nendega teenitud võidud vaid nädal aega, kui Sa ei täida nendega kaasnevaid läbimängutingimusi.

Läbimängutingimused on keskmisest kõrgemad – 40-kordsed

Kokkuvõte

Uutele kasutajatele pakub Optibet Eesti kasiinodes üsna tavapärasel tasemel hüvedega boonuspakkumist. Põnevamaks muudab pakkumise asjaolu, et tasuta spinne saab kasutada erinevates automaatides. Veidi võtab indu maha aga kõrge läbimängunõue, mille täitmiseks lubatud aeg on üsna piiratud.

Algaja jaoks on pakkumises piisavalt täiendavaid ressursse, et mänge paremini ja riskivabamalt tundma õppida.

Hinnang:

4.8

Hinnangu selgitus:

Pakkumine on algaja jaoks kindlasti küllaltki rikkalik. Natuke võtab üldhinnangut alla suhteliselt kõrge läbimängunõue.

Klienditugi

Püüdsime küll anda Sulle antud boonuspakkumisest täielikku ülevaadet, aga kui Sul sellegipoolest midagi segaseks jäi, võta kindlasti ühendust Optibeti klienditoega.

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah
Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00