Optibeti Summer Challenge kampaaniaga võidad iga päev

Optibet kampaania

Kätte on jõudnud selle suve viimane kuu ja korralikult suvega hüvasti jätmiseks on Optibet oma klientidele pakkumas võimalust veeta viimane suvekuu koos pokkeri lõbusate missioonidega, mis annavad igal päeval võite. Tegelikult on võimalus võita isegi kuni 3 auhinda päevas, sest kampaania on jaotatud kolme erineva taseme vahel. Aga kõigest allpool lähemalt.

Kuidas Optibeti Summer Challenge kampaania toimib?

Optibet kampaania

Igapäevased Cash mängud, Twister ja MTT lauad annavad sulle keerutuse auhinnarattal. Maksimaalselt saad 1 keerutuse iga missiooni kohta päevas. Täpsemalt näed iga päeva kohta missioone pokkeri tarkvarast. Kokku on saadaval 3 erinevat taset: Pronks, Hõbe ja Kuld. Mängija võib läbida kõik tasemed ühe päeva jooksul tehes seda mistahes soovitud järjekorras. Meeles tuleb pidada, et iga päev on vajalik missioonile registreerimine (opt-in). Auhinnad kantakse missiooni täitmisel kontole üle automaatselt.

Kampaaniaperiood on 25.07.2020 00:00 GMT kuni 30.08.2020 23:59 GMT. Täida selle ajavahemiku sees päevaseid missioone ühe keerutuse võitmiseks alljärgnevalt:

  1. a) Täida Pronks missioon Pronks auhinna võitmiseks.
  2. b) Täida Hõbe missioon Hõbe auhinna võitmiseks.
  3. c) Täida Kuld missioon Kuld auhinna võitmiseks.

Igapäevaseid Cash missioone saab läbida läbida lauas No Limit Texas Hold’em: €0.05/0.10 minimaalsete blindidega. Kampaania aga ei kehti heads-up laudades.

Auhinnaratta keerutused aeguvad 7 päeva pärast väljaandmist. Auhinnarattalt võidetud General €50 Ticket, General €10 Ticket, General €5 Ticket, €5 Twister, General €1 Ticket, €1 Twister ja €0.50 General Ticket piletid aeguvad 7 päeva pärast väljaandmist ning neid ei saa tagastada, edasi kanda või sularahaks vahetada. 

Juhul, kui mõni turniir tühistatakse, tagastab Optibet sisseostu või piletid mängijale ning mängija saab registreerida järgmisele turniirile. Optibet ei paku mängijatele lisahüvitist turniiri tühistamise või ärajäämise korral, välja arvatud juhul, kui on kokku lepitud teisiti.

Mis on selle Optibeti Summer Challenge kampaania plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle Optibeti kampaania head ja vähem head küljed:

Osaleda saab iga päev

Võita saab kuni 3 auhinda päevas

Sobib igal tasemel mängijatele

Vajalik iga päev registreerimine

Kui kohustus iga päev uuesti kampaaniasse registreerida välja jätta siis on tegemist suurepärase võimalusega lisaks pokkeri mängimisest saadud võitudele lisada ka oma saldole täiendavat väärtust. Registreerumise vajaduse meelespidamine pole aga eriti keeruline, sest iga uue päeva kohta kehtiva missiooni nägemiseks on niikuinii vaja külastada vastavat lehte pokkerikliendis.

Kokkuvõte Optibet Summer Challenge kampaaniast

Kõigile pokkeri sõpradele ja neile, kes soovivad Optibeti uue pokkeritarkvaraga tutvust teha annab see kampaania hea võimaluse alustada oma saldo kasvatamisega. Auhinnad on korralikud ja neid auhindu saab lihtsate missioonide täitmisega võita kasvõi iga päev!