Ülevaade Optibeti jumalike tasuta keerutuste kampaaniast

optibet

Optibeti veebileht on hiljuti läbi teinud tõsise uuenduskuuri tagamaks, et nende teenuse kvaliteet püsiks jätkuvalt kõrge. Uue kasiino avamise puhul pakub Optibet aga ka tervitusspinne kokku kuni 225 keerutust igaühele.

Optibeti kasiinos leiad unustamatu meelelahutuse koos rohkem kui 2000 mänguga. Olemas on nii slotid, jackpotiga mängud, lauamängud, live kasiino, betgames mängimise võimalus kui veel palju muud! Esmalt aga alusta oma seiklust selle pöörase tervituspakkumisega.

Millised on Optibeti tervitusspinnide saamisel täpsemad tingimused

Selle kampaania periood on 2021. aasta veebruar ehk siis alates 01.02.2021 kuni 28.02.2021. Tegelikult antakse lause 2 erinevat boonust. Esmalt tehes sissemakse vähemalt 20 eurot saad 200 x 0.10 euro väärtuses tasuta keerutusi slotikas Divine Fortune Megaways. Seejärel tehes sissemakse vähemalt 50 eurot saad 25 x 1.00 euro väärtuses priispinne samuti mängus Divine Fortune Megaways

Ühe või mõlema boonuse aktiveerimiseks sisene oma Optibeti kontole ja mine “Minu boonus” vahekaardile ning vali boonus. Seejärel tee 20 eurone või 50 eurone sissemakse, et aktiveerida vastavalt 200 x 0.10 euro suuruses tasuta keerutused ja/või 25 x 1 euro suuruses priispinnid mängus Divine Fortune Megaways. Kui sissemakse tegemine õnnestub, siis liigub boonus aktiivsete boonuste lahtrisse.

Tasuta keerutustega mängimiseks ava kampaanias osalev mäng ehk Divine Fortune Megaways. Oma keerutused pead ära kasutama 72 tunni jooksul ja nendest saadud võidud pead enne ülekandmist vähemalt 25x läbi mängima.

Tasuta keerutustest saadud, aga kasutamata võidud aeguvad 7 päeva pärast. Sissemaksega aktiveeritud tasuta keerutuste korral luuakse automaatselt priispinnide boonus ja sinu saldo piiratakse sissemakstud summa ulatuses. Boonuse tühistamisel või selle kampaania reeglite rikkumise korral eemaldatakse sinu kontolt kõik tasuta keerutustega teenitud võidud.

Meeles tuleb ka pidada, et läbimängimise nõuete täitmisel on maksimaalne panus on 5 euro ning läbimängimise tingimusi saab teostada vaid slotikates.

Mis on selle Optibeti kampaania suurimad plussid ja miinused

Heidame kiiresti pilgu peale, mis on selle Optibeti kampaania plussid ja miinused: 

+ kokku kuni 225 tasuta keerutust

+ 25 keerutust 1 euro väärtusega

+ panustamisnõue ainult 25x

keerutused ja võidud aeguvad

Kindlasti tuleb siis meeles pidada, et nii saadud tasuta keerutused kui ka nendest teenitud võidud aeguvad. Keerutuste puhul tuleb need ära kasutada 72 tunni jooksul ja panustamise nõuded tuleb täita 7 päevaga.

Kokkuvõte Optibeti 225 priispinni kampaaniast

Kõigile meeldib saada tasuta keerutusi ja Optibet jagab neid veebruaris lausa kamaluga. Keerutuste saamiseks pole vaja teha muud kui ainult sissemakse ning slotikas Divine Fortune Megaways on tasuta keerutused hetkega olemas. Kindlasti kasuta seda suurepärast võimalust.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!