Rallita Optibetis suurte võitudeni!

optibet online kasiino slotid boonus kampaania

Optibet online-kasiinos on uue aasta saabumise puhul käima lükatud veebruari keskpaigani kestev slotiralli, kus aktiivsematele mängijatele jagatakse välja koguni 15000 euro väärtuses auhindu – nii rahalisi preemiaid kui ka tasuta spinne! Loe edasi ja saad täpselt teada, mida teha, et auhinnafondist tükike (või ka mitu tükikest) omale saada.

Kampaania alused

Optibet online kasiino slotiralli algas uue aasta saabudes ja kestab kuni 11. veebruari südaööni.

  • Igal kampaanianädalal jagatakse kasutajatele välja 2500 euro väärtuses auhindu – sealhulgas 890 eurot läbimängunõudeta rahalisi preemiaid ja 1610 euro väärtuses tasuta spinne.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb lihtsalt mängida pärisraha eest ükskõik millist Optibet online kasiino slotimängu. Iga tehtud panusega teenid VIP-punkte ja iga teenitud VIP-punkt parandab Sinu positsiooni kampaania edetabelis.
  • Kõigi kampaania sisse jäävate nädalate pühapäevadel kell 23.59 lüüakse vastava nädala tabel lukku ja sel hetkel tabeli tipus olevad mängijad saavad oma edetabelikohale vastava nädalaauhinna kätte hiljemalt järgmisel päeval kell 14.00
  • Selles kuus nädalat kestvas kampaanias jagatakse tasuta spinne iga nädal erinevates mängudes: 1. nädal mängus Planet of the Apes, 2. nädal mängus Gonzo, 3. nädal mängus Starburst. 4. nädal mängus Guns n Roses, 5. nädal mängus Warlords: Crystals of Power, 6. nädal mängus Divine Fortune.
  • Kõik auhinnad – nii tasuta spinnid kui ka rahalised preemiad on läbimängunõueteta.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kõik kampaania auhinnad on läbimängunõudeta
Kampaania kestab kuus nädalat ja igal nädalal jagatakse välja 2500 euro eest auhindu
Kampaanias osalemiseks võib mängida ükskõik missugust slotimängu

Slotiralli edetabel koostatakse kogutud VIP-punktide alusel, see annab mõningase eelise suurtel panustel mängijatele ja vähendab harvemini või väikestel panustel mängivate mängijate võiduvõimalusi

Kokkuvõte

Optibet online kasiino uue aasta kampaania on muljetavaldava auhinnafondiga – kuue nädala jooksul jagatakse välja 15000 euro eest auhindu ja kõik auhinnad on läbimängunõudeta. Harvem või väiksematele panustele mängijaid võib aga mõnevõrra kurvastada asjaolu, et auhindade jagamisel lähevad arvesse vaid kogutud VIP-punktid, mis tähendab, et edetabeli tippu jõuavad need mängijad, kes on kõige rohkem panustanud.

Mängi mõistlikult ja ära auhinda jahtides hulluks mine!

Klienditugi

Kui Sulle jäi mõni selle Optibet online kasiino kampaaniaga seonduv nüanss veel arusaamatuks, võta palun ühendust nende klienditoega elava vestluse vormis, e-postiga või telefoni teel:

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.

 

Hinnangu selgitus:

Kampaania auhinnafond on võimas ja hea on ka see, et iga mängija saab kampaanias osalemiseks mängida just seda slotimängu, mis talle enim meeldib. Samuti on ülimalt positiivne see, et kõik jagatavad auhinnad on läbimängunõudeta. Üldhinnangut võtab veidi alla aga asjaolu, et võiduvõimalus sõltub vaid tehtud panuste summast.