Optibet esitleb uut slingo mängude kampaaniat!

Slingo kampaania

Slingo nimi ise annab juba hea vihje sellest millega on tegu. Tegemist on kooslusega slotikast ja bingost ning Optibetis on nüüd võimalus mängida enam kui 30 erinevat slingo mängu. Just praegu on parim aeg uute mängude esitlemisega ja Optibet on seda just ka kõigi oma kasutajate rõõmuks teinud.

Selleks, et muuta slingo mängude proovimine veelgi põnevamaks alustas Optibet ka VIP-punktide ralliga, milles võib igaüks võita oma osa 1000 tasuta keerutusest mängus Rainbow Riches Megaways. Ja nii igal nädalal!

Kuidas Optibeti slingo kampaania toimib?

Optibeti uue kampaania põhilised tingimused on järgmised. Kampaania aeg on alates 20. aprill 2020. aasta kuni 17. mai 2020. aasta kuni kella 23:59-ni EET. Slingo kampaania toimub neljal erineval nädalal esmaspäevast kella 00:00-st kuni sama nädala pühapäevani kella 23:59-ni, mille jooksul toimub kõigi mängijate vahel iganädalane VIP-punktide ralli.
Punktiralli edetabeli aluseks on slingo mängudes pärisraha eest võidetud VIP-punktid. Mängijad saavad oma seisu jälgida edetabelist, mille seisu fikseeritakse üks kord nädalas, kuid tulemused edetabelis uuenevad reaalajas. Võitja määratakse vastavalt kohale edetabelis nädala lõppedes pühapäeval kella 23:59 seisuga EET aja järgi.
Võidetud tasuta keerutused kantakse võitjatele kontole mängus Rainbow Riches Megaways ja need tuleb enne väljamaksmist 25x läbi mängida, kusjuures tasuta keerutuste maksimaalne panus on 5 eurot. Meeles tuleb pidada ka seda, et kontole kantud tasuta keerutused tuleb ära kasutada 3 päeva jooksul peale nende saamist ja võidud aeguvad 7 päevaga.

Mis on Optibeti slingo mängude kampaania suurimad plussid ja miinused

Vaatame lähemalt, mis on selle Optibeti kampaania puhul mängijate jaoks suurimad plussid ja ehk väikesed miinused:

Kampaania annab võimaluse tutvuda slingoga

Auhinna võidavad koguni 30 parimat

Kampaania toimub neljal nädalal

Võidud tuleb 25x läbimängida

Kindlasti on aga tegemist huvitava võimalusega, et visata pilk peale, mida slingo mängud endast kujutavad ja kuidas Optibet on slotikate ja bingo funktsioonid uueks mänguks ühendanud. Optibet ise on esile tõstnud kogu slingo mängude valikust 6 mängu, milleks on: Slingo Extreme, Slingo Centurion, Slingo Rainbow Riches, Slingo XXXtreme, Deal or No Deal Slingo ja Monopoly Slingo.