Optibet kasiinos iga nädal 200 € auhind

optibet offer

Kui Sul pikkadel suveõhtutel und ei tule või tahad palaval suvepäeval tuppa varjuda, siis Optibet pakub Sulle nendeks hetkedeks vürtsikat meelelahutust! Kuni juuli esimese nädala lõpuni saad iga nädal teenida 200 euro väärtuses tasuta spinne! Ja kõige parem on see, et mingit loosiõnne pole vaja, lihtsalt naudi mänge ja auhinnad leiavad Sind ise üles.

Kampaania alused

  • Optibet kasiino suvine slotikampaania algas 3. juunil ja kestab 8. juuli (juulikuu teise esmaspäeva) südaööni.
  • Selles kampaanias on Sul võimalus õppida Optibet kasiino mänge põhjalikumalt tundma, sest iga nädal tutvustatakse Sulle ühte erilist väljavalitud mängu ja kolme erineva riskigrupi slotti.
  • Kui saavutad 2.–4. koha, saad tasuks iPhone X mobiiltelefoni.
  • Veidi tagasihoidlikumaid saavutusi premeeritakse 60- kuni 800-eurose rahalise preemiaga või 100 kuni 200 tasuta spinniga.
  • Igal esmaspäeval teenid nädala jooksul kogutud VIP punktide eest nn ValikSpinne. Spinne jagatakse nii – kui teenid vähemalt 1000 VIP-punkti, saad 2 € eest ValikSpinne, 5000 punkti eest saad 10 € väärtuses spinne, 10 000 punkti eest 25 €, 25 000 punkti eest 80 € ja 50 000 punkti eest 200 € väärtuses spinne.
  • ValikSpinn ei täheda kahjuks seda, et saaksid ise valida, millises mängus panuseid teed. Neid spinne võib kasutada ainult etteantud slotis. Küll aga on Sul täielik vabadus otsustada, millise panusega ja kui mitme võiduliini peale mängides Sa saadud spinnimisraha kulutad. Seda, missugune on käimasoleva nädala slot, saad teada kampaania kodulehelt.
  • Iga nädal valib Optibeti tiim välja ka nädalasloti, mida mängides teenid 3 korda tavapärasest rohkem VIP-punkte.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Auhind on garanteeritud ja loosiõnne pole vaja
Saadud spinnide võidud on läbimängunõudeta
Mänguraha kasutamisvõimalused on suhteliselt paindlikud

Spinnide teenimiseks vajalikud VIP-punktide summad on päris kõrged
Kuigi võiduraha nimi on ValikSpinnid, saad valida ainult panust, mitte mängu, kus võiduraha panustad.

Klienditugi

Kuna kampaanialehel väga detailset infot seekord pole, võib Sul kindlasti tekkida lisaküsimusi. Nendele saad vastuse, kui helistad Optibet kasiino klienditoele numbril 6680309 või kirjutad meiliaadressil support@optibet.ee või elavas vestluses.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.