Optibetis uus mäng ja boonus!

optibetis uus mäng boonus slotid

OPTIBET KASIINO

Optibet online kasiino jätkab traditsioone ja toob taas esimesena Sinuni ühe põneva uue kasiinomängu – “The King”! 15. maini saad seda mängu nautida vaid Optibetis! Mängurõõmu suurendamiseks pakutakse Sulle ka 50% sissemakseboonust kuni 100 euro ulatuses. Sellest, mis mänguga tegu on ja kuidas boonust saada, saad kohe teada!

Kampaania tingimused

  • iSoftBeti uus slotikas The King on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga slotikas, kus on mängu käigus võimalik teenida nii boonusvoore kui ka tasuta spinne. Boonusvoorus on maksimaalne võit koguni 4000x suurem kui Sinu algne panus.
  • Uuele slotikale pühendatud kampaania kestab Optibetis 15. mai hilisööni.
  • Uue mänguga tutvumiseks täiendavate vahendite saamiseks tee kampaania 20-200-eurone sissemakse boonuskoodiga THEKING ja teenid oma sissemaksele 50% juurde. Lisaks teenid seda boonuskoodi kasutades oma panuste eest ka kolm korda rohkem VIP-punkte
  • Iga mängija saab pakkumist kasutada vaid ühe korra. Boonusraha ja sissemakse tuleb 7 päeva jooksul 20 korda läbi mängida ja läbimängimistingimust saab teostada ainult mängus The King.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Optibet kasiinos saad jälle esimesena uut slotikat proovida
Kampaania ajal saad kasutada ka sissemakseboonust
Kampaanias saab osaleda ja boonuse läbimngunõudeid täita vaid üht mängu mängides

HINNANG

4.7

Hinnangu selgitus

Optibet üllatab jälle uue ja põneva mänguga ja meile meeldib ka see, et rõõmsa uudisega käib kaasas sissemakseboonus. Hinnangut võtab alla asjaolu, et boonust saab läbi mängida vaid ühes mängus ja läbimängukohustus rakendub nii sissemaksele kui ka boonusrahale.

Klienditugi

Enne osalemist küsi arusaamatuks jäänud nüansid Optibetist üle.

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.