Optibet kasiinoga Macausse

Pane nüüd kiiver pähe ja kihuta Optibet kasiino slotirallile. Aega pole palju, aga auhinnad on pingutamist väärt! Võita võid kahe inimese reisi Aasia kasiinosüdamesse Macausse, kus ööbid viietärnihotellis ja saad täiusliku reisi nautimiseks ka 1000 eurot reisiraha. Peale peaauhinna võid slotirallis võita veel telefoni iPhone X, rahalisi auhindu ja lugematus koguses tasuta spinne.

Rahalised auhinnad on väga väikese läbimängunõudega.

Kampaania alused

  • Macau Slotiralli algas Optibet kasiinos 22. märtsil ja kestab maikuu viimaste minutiteni.
  • Eespool mainitud magusa reisi võitmiseks pead ralli võitma.
  • Kui saavutad 2.–4. koha, saad tasuks iPhone X mobiiltelefoni.
  • Veidi tagasihoidlikumaid saavutusi premeeritakse 60- kuni 800-eurose rahalise preemiaga või 100 kuni 200 tasuta spinniga.
  • Kampaania süsteem on hästi lihtne. Mida rohkem Sa slotirallis osalevates mängudes panustad ja VIP punkte teenid, seda kõrgemale kampaania edetabelis kerkid. Mõnevõrra soosib see ehk suurema eelarvega mängijaid, aga kui Sul veidi õnne on, võid magusaid auhindu ka pisikese eelarvega teenida.
  • Macau Slotiralli kampaanias osalevad paarkümmend erinevat slotti. Täpse nimekirja leiad Optibeti kampaaniatingimuste lehelt, aga kampaaniamänge saad lihtsasti leida ka mängu juures olevate Macau märkide järgi.
  • Kampaanias osalemiseks eraldi registreeruda pole vaja. Niipea, kui Slotiralli ajal mõnda kampaaniaslotti mängid, oled automaatselt Macau Slotiralliga liitunud ja hakkad edetabelipunkte teenima.
  • Kõik kampaania jooksul saadud auhinnad antakse välja 1. juunil..
  • Rahalised auhinnad pole küll päris ilma lisatingimusteta, aga ühekordne läbimängunõue pole ka just väga kontimurdev.
  • Mängijad, kes saavutavad 21.-30. või 31.-50. koha, teenivad vastavalt 200 ja 100 tasuta spinni. Tasuta spinnid kehtivad ainult Starbursti slotis. Sarnaselt rahaliste auhindadega kehtib ka spinnidega saadud võitudele ühekordne läbimängunõue.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

+ Kampaania nelja parimat ootavad väga väärtuslikud auhinnad

+ Rahalised auhinnad ja tasuta spinnid on ainult ühekordse läbimängunõudega

+ Kampaania reeglid on lihtsad ja osalemiseks eraldi registreeruma ei pea

– Suurema eelarvega mängijad on eelisseisus

Hinnang

4.8

KOKKUVÕTE

Selles Optibet kasiino rallis tasub Sul kindlasti kaasa kihutada. Ootamas on palju häid auhindu. Peaauhindadel puuduvad igasugused lisatingimused ja ka rahaliste auhindade või spinnide läbimängunõuded on hästi madalad. Ainus, mida tasub meeles pidada on see, et niisuguste punktipõhiste kampaaniate puhul on alati oht veidi liiga hoogu sattuda. Pea siis meeles, et nauding on põhiline ja auhinnad las olla lihtsalt meeldiv lisaüllatus!

Klienditugi

Kui midagi jäi segaseks küsi lisa Optibet kasiino klienditoelt. Optibet vastab Su küsimustele iga päev kell 9–21 telefonil 6680309, meiliaadressil [email protected] või elavas vestluses.