Optibet esitleb uut mängustuudiot võimsa kampaaniaga

Optibet Gamot kampaania

Oma kasiino arengus hetkegi peatumata on Optibet lisanud oma mängutootjate pikka nimekirja veel ühe. Selleks on Gamomat mängustuudio koos oma 63 uue mänguga. Selle super uudise tähistamiseks alustas Optibet 4-nädalase 10 000€ VIP-punktide ralliga. Kampaania raames jagavad edetabeli top 50 mängijat omavahel 2500€ suuruse auhinnafondi igal kampaania nädalal.

Arvestades, et elurütm on maailmas peaaegu et seisatanud, on just nüüd kõigil kasiinosõpradel võimalus suuremat tähelepanu pöörata oma lemmiktegevusele.

Kuidas Optibeti Gamomat mängustuudio avamise kampaania toimib?

Tegemist on nagu öeldud VIP-punktide ralliga, millel on nagu iga kampaania puhul oma konkreetsed reeglid ja tingimused. Nimetatud võistluse kogu kampaaniaperiood on 25.03.2020 kuni 21.04.2020 kell 23:59 EET. Kampaania koguperiood on jagatud neljaks erinevaks iseseisvaks osaks.

Kampaania sisuks on VIP-punktide ralli, mis kestab neljal nädalal kolmapäevast kell 00:00 kuni järgmise teisipäevani kell 23:59. Kogutud VIP-punktide edetabeli aluseks võetakse ainult mängijate poolt Gamomat slotikatel teenitud VIP-punktid. Oma jooksvat seisu saab jälgida edetabelist ja edetabelit uuendatakse reaalajas. Edetabel fikseeritakse iga kampaania nädala lõpus.

Võitjad selgitatakse vastavalt nende kohale edetabelis teisipäevase kella 23:59 seisuga. Võidud kantakse top 50 hulka jõudnud mängijate kontodele üle igal kolmapäeval kell 14:00. Auhinnad makstakse välja vastavalt edetabelile ja rahalised auhinnad tuleb enne väljamaksmist üks kord kasiinos läbi mängida.

VIP punktide kogumine käib vastavalt üldistele Optibeti reeglitele ja tingimustele. Kuidas täpselt VIP punkte Optibeti kasiinos saab, sõltub valitud mängu tüübist ja kliendi staatusest Optibetis. Detailsem info selle kohta on ära toodud Optibeti kodulehel.

Mis on selle kampaania suuremad plussid ja miinused?

Nagu iga pakkumise puhul nii on ka sellel kampaanial oma teatud plussid ja miinused, mida siinkohal ka ära mainime:

Auhinna saavad koguni 50 aktiivsemat klienti

Auhinnalisele kohale jõudmine on lihtne

Auhinnaraha on kopsakas ja läbimängimise tingimus lihtne

VIP punktide kogumine sõltub mängija staatusest

Võib siiski öelda, et sellel kampaanial on plusse selgelt rohkem kui miinuseid. Neile, kes soovivad kasvõi kõik 63 mängu läbi proovida avastamaks endale ehk mõni uus lemmik, ei tohiks edetabelis 50 esimese hulka jõudmine ja täiendava boonusraha saamine olla mitte mingisugune probleem.