Optibeti iganädalane 2% cashback kasiinos

optibet kampaania

Optibet mõtleb pidevalt sellele, kuidas oma mängijatele pakkuda võimalikult head teenust ning nende kasiinos olevates mängudes erinevate kampaaniate tegemist võib pidada Optibeti üheks suurimaks tugevuseks. 

Järjekordne põnev kampaania annab valitud mängudes mängijatele iganädalaselt 2% cashback`i ehk raha tagasi. Oluline pole isegi see, kas sa võidad või kaotad, sest raha saad tagasi protsendina tehtud panustest.

Millised on Optibeti cashbacki kampaania reeglid ja tingimused?

Nagu iga kampaania puhul tuleb täpsemaid reegleid alati silmas pidada ja neid järgida. Ka selle Optibeti kampaania puhul peab teadma, et raha ei saa tagasi kasiinos mitte kõikide mängude mängimisel. 

See kampaania Optibetis kehtib kuni 31.12.2021 kell 23:59 EET. See tähendab, et kasutada võib seda kampaaniat veel väga kaua ja kui otsid endale võimalust soodsamatel tingimustel slotikaid mängida, siis peaksid kindlasti kaaluma Optibeti valimist oma keerutuste tegemiseks.

Sinu cashback arvutatakse eelmisel päeval kell 00:00 kuni 23:59 kõigis kvalifitseeruvates mängudes tehtud panustest. Nädala mängud muutuvad regulaarselt. Jälgi Optibeti kampaania alalehte, et teada saada millistest mängudes parasjagu sellel nädalal raha tagasi saab. 

Näiteks jooksval nädalal on kampaanias osalevad mängud on: Chaos Crew, Cubes, Mystery Motel, Tiny Gods, Stumpy McDoodles ja Boom Pirates.

Cashback arvutatakse 2% kvalifitseeruvates mängudes tehtud panustest, kusjuures minimaalne cashback on 3 eurot ja maksimaalne summa mida võib ühel päeva tagasi saada on 200 eurot. Neid piirmäärasid tuleb silmas pidada, sest minimaalselt tähendab see cashbacki saamiseks 150 euro suuruses summas panuste tegemist ja maksimaalse cashbacki saab kui panuseid on tehtud eelmisel päeval 10 000 euro eest.

Optibeti cashback kantakse mängija kontole järgmisel tööpäeval hiljemalt kell 17:00. Seega nädalavahetustel tehtud panustelt saadavat cashbacki peab ootama kuni esmaspäevani.

Mis on selle Optibeti kampaania plussid ja miinused

Vaatame siinkohal täpsemalt, mis on selle Optibeti kampaania suurimad tugevused ja nõrkused, mis eristavad seda kampaaniat teistest:

+ Raha saab tagasi iga päev

+ Suure käibega mängijad teenivad päevas 200 eurot

+ Proovida saab erinevaid mänge

– Mitte kõik mängud ei osale kampaanias

Kui endal meeles pidada, et iga nädal tuleks kontrollida 2% cashbacki kampaanias osalevate mängude nimekirja, ning just nendes mängudes siis panuseid teha, ei teki kampaania tingimuste järgmisega ilmselt mingeid probleeme.

Kokkuvõte Optibeti 2% cashbacki kampaaniast

Kõigile, kes soovivad palju erinevaid kasiinomänge nautida või kes teevad oma keerutusi suhteliselt kõrgete panustega on see kampaania hea võimalus saada kontole mängimise eest päris raha. Piisab sellest kui jälgida kvalifitseeruvate mängude nimekirja, just nendes mängudes teha oma panused ja juba järgmisel tööpäeval on kuni 200 euro suurune summa sinu kontole laekunud.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!