Haara Optibeti jõuluboonustega kuni 4500 priispinni!

Optibet

Sellel aastal sajab jõuludel ajal taevast alla tasuta keerutusi, sest igal päeval kuni jõuludeni välja võid Optibetist võita kuni 150 tasuta keerutust, millel puuduvad panustamisnõuded. Mängi valitud mänge, kogu taseme saavutamiseks piisavalt punkte ja naudi tasuta keerutusi oma kontol juba järgmisel päeval.

Mis on selle Optibeti kampaania täpsemad reeglid ja tingimused?

Selle kampaania aeg on 25.11.2020 kuni 24.12.2020 ja iga kampaaniapäev algab kell 00:00 ja lõpeb kell 23:59.

Kampaanias osalemiseks peab mängija igapäevaselt mängima kampaanias osalevaid mänge, koguma punkte ja saavutama tasuta keerutuste võitmiseks tasemeid. Võidutasemeid on kokku kuus ja tasuta keerutusi hakkab saama alates 50 kogutud punktis (10 tasuta keerutust) ja kuni 20 000 punktini (150 tasuta keerutust). 1 euro suurune panus kvalifitseeruvates mängudes annab 1 punkti.

Punkte erinevate tasemete jaoks on vaja koguda 50, 200, 500, 2000, 5000 ja 20 000. Tasemete kaupa saab tasuta keerutusi vastavalt 10, 20, 50, 60, 70 ja 150. Esimesel kolmel tasemel on iga tasuta keerutuse väärtuseks 0,20 eurot. Neljandal tasemel juba 0,60 eurot ja viimasel kahel tasemel on iga tasuta keerutuse väärtus 1 euro.

Päeva mängud on igale nädalapäevale erinevad ning täpsema info ning nimekirja kvalifitseeruvatest mängudest leiab Optibeti vastava kampaania alalehelt. 

Tasuta keerutused kantakse mängijatele üle järgmisel päeval pärast võidutaseme saavutamist hiljemalt kell 16:00. Tasuta keerutused on saadaval ühes järgnevatest mängudest (neid saab kasutada mängus, mis avatakse esimesena pärast tasuta keerutuste ülekandmist): Chocolates, Slot Vegas, King Maker, Star Cluster, Survivor, Monopoly Megaways, Eye of Horus, Spartacus Megaways, Vikings Unleashed Megaways, Primal Megaways, Return of Kong Megaways, The Wiz, Visitors, Rainbow Riches Megaways, Monopoly Electric Win$.

Auhinnana saadud keerutused peab ära kasutama 3 päeva jooksul ja neile ei kehti läbimängimise tingimusi.

Mis on Optibeti jõuluboonuse kampaania suurimad plussid ja miinused

Uurime lähemalt, mis on selle kampaania puhul mängijate jaoks suurimad plussid ja miinused:

+ Priispinnidele puudub panustamise nõue

+ Tasuta keerutusi saab iga päev

+ Priispinnid kontol isegi puhkepäevadel

Kvalifitseeruvate mängude jälgimine

Kõige tüütum võibki olla see, et tasuta keerutuste saamiseks tuleb iga päev täpselt jälgida mängude nimekirja, kus mängides punkte saab koguda. Samas on see nimekiri vaid mõne kliki kaugusel ja kui seda silmas pidada on kampaania reeglite täitmine ja punktide kogumine imelihtne.

Kokkuvõte Optibeti jõuluboonuse kampaaniast

Tasuta keerutuste saamine on alati tore. Eriti veel kui need tasuta keerutused tulevad ilma panustamise nõudeta ja kõik võidud on kontol kohe sularahana. Just sellepärast ongi Optibeti jõuluboonuse kampaania sellel aastal mängimiseks eriti vahva.

Optibet
 • Tervitusboonus
  1000€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Ninja Casino
 • Tervitusboonus
  Konto registreerimine pole vajalik
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!