Õnnelikud esmaspäevad GrandX-is!

kasiino.com promo

Kampaania alused

  • Pakkumine kehtib GrandX online-kasiinos igal esmaspäeval tehtud esimesele vähemalt 10 € suurusele sissemaksele.
  • Kampaania raames suurim saadav boonussumma on 200 €.
  • Saadud boonus tuleb GrandX-is läbi mängida selle 40-kordses ulatuses.
  • Pane tähele, et kui sooviksid väljamakset sooritada enne, kui läbimängimistingimused on täies ulatuses täidetud, siis tühistatakse nii boonuse kui võitude summa.
  • Boonuse läbimängimisel ei lubata teha suuremaid kui 5 € väärtuses panuseid (slotimängudes ja ruletis 5 € keerutuse kohta, pokkerimängudes 5 € ante kohta).
  • Pea meeles, et boonuse läbimängimisel ei lähe arvesse Royal, Real Roulette ja Blackjack mängud. Kui mängid Keno-mänge, lähevad need arvesse vaid 10% ulatuses ning videopokkeri mängud 20% ulatuses.
  • NB! Boonus ja võimalikud võidud tühistatakse, kui klient üritab mistahes tasuta keerutusi edasi lükata või mängusiseste boonuste/tasuta keerutuste saamise ajal või eel täiendavat sissemakset teha.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Pakkumine on pidev, seda on võimalik kasutada iga nädal

80% sissemakseboonus on üsna helde – väärtus on suurem kui näiteks “Reedel rikkaks” boonusel

Läbimängimistingimused on samuti nagu teistel GrandX boonustel keskmisest kõrgemad – 40-kordsed

Läbimängimisel kasutad kõigepealt enda kontol olevat raha ja seejärel alles boonusraha

Kõikidele mängudele ei kehti samad läbimängimisprotsendid (Videopokker 20%, Keno mängud 10%) ning osa mänge ei lähe läbimängimisel üldse arvesse (Royal, Real Roulette, Blackjack)

Hinnang

4.5

Hinnangu selgitus

On väga postiivne, et GrandX pakub oma klientidele mitut korduvat taaslaadimisboonust ning antud juhul on 80% boonus üsna lahke pakkumine. Boonuse saamine on üsna lihtne, selleks peab tegema vaid vähemalt 10 € suuruse sissemakse, kuid hinnet võtavad alla edasised läbimängutingimused. 40-kordne nõudmine on keskmisest kõrgem ning samuti kehtivad läbimängimisprotsessi ajal mitmed piirangud panuste summa ja arvesse võetavate mängude osas.

Klienditugi

GrandX kasiino klienditugi on eesti keeles saadaval nii e-maili, live chati kui telefoni teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: [email protected]