Võida uudiskirjaga auhindu!

Olybet veebikasiino

OlyBet kasiino saadab Sulle kui nende kasutajale soovi korral iga kuu Sinu valitud teemasid sisaldava uudiskirja. Saad ise valida, kas soovid uudiseid kasiinomängude, spordiennustuse või pokkeriteemadel. Sina otsustad, kas soovid uudiskirja ühel või mitmel teemal või ei soovi seda üldse. OlyBet lubab Sulle spämmi mitte saata ja täita uudiskirjad ainult Sind huvitava sisuga.

Lisaks eeldatavasti huvipakkuvale sisule on Sul uudiskirja tellijana võimalik võita igal kuul auhindu. Kõigi uudiskirja tellijate vahel loositakse iga kuu välja 20 kasutajat, kes saavad valida omale meelepäraseima auhinna – kas 100 tasuta pärisraha keerutust kasiinomängus Starburst, 10 € spordiennustuskrediiti või 22 € pokkeriturniiri pileti. Loosimises osalevad kõik uudiskirja tellijad, sõltumata sellest, millal nad uudiskirja tellima hakkasid. Uutele uudiskirja tellijatele kingitakse lisaks veel 10 tasuta mängukorda mängus “Fairytale Legends: Hansel and Gretel”.

Kampaania alused

  • Uued mängijad saavad oma tasuta mängukorrad mängus “Fairytale Legends: Hansel and Gretel” kätte järgmise kuu esimesel nädalal.
  • Tasuta keerutusi ei teeni need mängijad, kes kampaania käigus uudiskirjast loobuvad ja siis sellega uuesti liituvad.
  • Uudiskirjaga liitumiseks pead klõpsama oma OlyBeti konto avalehel esmalt lingile minu konto ja seejärel lingile “Muuda kontot” ning tegema avanenud lehel linnukese kasti „Soovin saada uudiskirja ja eripakkumisi“.
  • Auhinna saab igaüks ise valida – kas 100 tasuta pärisraha keerutust, 10 € spordiennustuskrediiti või 22 € väärtuses pokkeriturniiri pileti.
  • Kui oled otsustanud kasiinoauhinna kasuks, tulevad 100 tasuta spinni ilma mingite läbimängutingimusteta.
  • Loosimise võitjate kasutajanimed avaldatakse jooksva kuu uudiskirjades.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Valides kingituseks tasuta keerutused, läbimängimistingimusi ei kaasne 

Saad ise valida, millise teema uudiskirja tellid

Võitjaid on iga kuu ainult 20, seega on võiduvõimalused üsna väikesed

Kokkuvõte

See on boonuspakkumine, millega liitumine on väga lihtne ja mis ei eelda täiendavaid sissemakseid. Osalemiseks tuleb tellida vaid uudiskiri ning sellega teenid koheselt võimaluse saada oma valitud auhind kas või iga kuu.

Hinnang:

4.9

Hinnangu selgitus:

Kampaania on ülimalt lihtne ning Sul kui kasutajal ei ole vaja teha muud, kui vaid valida, millist uudiskirja saada soovid ning osaledki iga kuu loosimises. Küll aga ei tasu sellest kampaaniast väga palju oodata, sest auhindu jagatakse iga kuu välja vaid 20-le inimesele. Automaatselt uueneva lisakampaaniana on see aga hea, sest hoiad enda võiduvõimalust ilma midagi maksmata pidevalt õhus.

Klienditugi

Kui Sul on pakkumise kohta täiendavaid küsimusi, pöördu OlyBeti klienditoe poole. Klienditoe andmed on järgmised:

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +2)

Live-vestlus: jah

E-post: support@olybet.com

Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.