OlyBeti reedel duublisse pakkumine!

OlyBet

OlyBet teab, et reede ning sellele järgnev nädalavahetus on elu nautimise aeg. Seepärast pakub Olybet kõigile oma klientidele igal reedel sissemakse duubeldamise võimalust kuni 10 euro ulatuses. Tegemist on boonusrahaga, mis laekub kontole kohe peale sissemakse tegemist ja mille panustamise nõuded tuleb täita juba samal päeval. Täpsemate tingimuste kohta loe aga juba meie ülevaatest.

Millised on OlyBeti reedel duublisse pakkumises osalemise täpsemad tingimused

Kampaaniaga liitumiseks peab olema vähemalt 21-aastane ja loomulikult saavad kampaanias osaleda vaid OlyBeti kliendid. Pakkumise kasutamiseks peab mängija eelnevalt kampaaniaga liituma oma OlyBeti konto “aktiivsete kampaaniate” alalehel.

Kampaania auhind on lihtne. Tegemist on 100% boonusega vähemalt 10 euro suurusele sissemaksele. Niisiis selleks, et seda 10 euro suurust boonust saada peab mängija esmalt kampaaniaga liituma ja seejärel tegema vähemalt 10 euro suuruse sissemakse. Boonus lisatakse mängija kontole automaatselt peale sissemakse edukat sooritamist.

Saadud boonusrahale kehtib 35x panustamise kohustus ja see tingimus tuleb täita juba enne reedese päeva lõppu.

Kampaania on OlyBetis aktiivne igal reedel ajavahemikus 00:00 – 23:59. Sellel ajal on aktiivne ka registreerimise nupp. Kui panustamise kohustust ei täideta hiljemalt kella 23:59-ks siis lisatud boonusraha ja selle boonusrahaga võidetud summa lahutatakse mängija boonuskonto saldost.

Ainult slotikad kvalifitseeruvad boonusraha panustamise kohustuse täitmisele. Seega kõik panused, mis tehakse lauamängudes, video pokkeris, live-diiler laudades ei kvalifitseeru.

Lisaks ei laiene boonus ka järgmistele slotikatele: Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon ja Jingle Spin.

Boonusrahaga tehtav maksimum panus on 5 eurot. Kui eelpool toodud tingimusi rikutakse siis tühistatakse see boonus automaatselt.

Mis on OlyBeti reedel duublisse kampaania plussid ja miinused

Viskame pilgu peale, mis on OlyBeti reedel duublisse kampaaniaga kaasnevad plussid ja miinused:

+ Boonusraha kohe kontol

+ Boonust saab igal reedel

+ Boonuse saab lihtsalt sissemaksega

35x panustamise nõue

Tingimata tuleb meeles pidada seda, et boonuse panustamise nõude täitmiseks on aega ainult kuni sama reede lõpuni kui boonus saadi. Ühtlasi tähendab see ka seda, et boonus on mõistlik igal reedel endale hankida nii vara kui võimalik, et panustamise nõuete täitmiseks jääks piisavalt aega. 

Kokkuvõte OlyBeti reedel duublisse boonusraha kampaaniast

Reeded on saabuvale nädalavahetusele meeldiv soojendus. OlyBet annab oma mängijatele lõbutsemiseks igal reedel täiendavalt 10 euro suuruses summas boonusraha. Neile, kes soovivad vabadele päevadele sobiva hoo sisse anda, on see suurepärane võimalus OlyBeti boonusega seda teha.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  1000 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  200% + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 600€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!